Orai Vilnius

D.U.K.

Klausimai - Atsakymai

1. Kodėl negaliu patekti į  svetainę www.zvejams.lt su savo slaptažodžiu ?

Atnaujinus www.zvejams.lt svetainę, senosios registracijos neišliko, todėl norėdami prisijungti naujojoje sistemoje, turėsite prisiregistruoti iš naujo. Labai atsiprašome už nepatogumą.

2. Kaip rasti norimą diskusijų grupę?

  Klube spauskite ant nuorodos Pokalbių kategorijos – ir Jums atsidarys Mano grupės. Po raudonu tekstu „Mano grupė“ matysite nuorodą Visos grupės. Spauskite. Jums atsidarys visos jau sukurtos www.zvejams.lt pokalbių grupės. Spauskite ant tos, kuri jums reikalinga grupė.

  3. Kas yra Mano grupės?

   Tai pokalbių grupės, kur jūs esate prisijungęs. Tai yra jums palengvinimas, kad nereiktu nuolatos ieškoti jums reikalingos grupės.

   4. Kaip prisijungti prie norimos pokalbių grupės, kad galėčiau parašyti žinutę?

    Susirandate norimą diskusijų grupę. Atsidarote ją. Šalia savo profilio nuotraukos, dešinėje pusėje matysite nuorodą – žalią rodyklę ir tekstą Prisijungti prie grupės. Spauskite šią nuorodą ir jūs prisijungėte prie norimos grupės.

    5. Kaip atsijungti nuo pokalbių grupės?

     Ten pat, kur ir buvo nuoroda prisijungti prie grupės. Jums prisijungus, atsiras nuorodą Palikti grupę. Spauskite ją ir jūs atsijungsite nuo pokalbių grupės. Atsijungus, šios grupės neberodys jūsų Mano grupės kataloge.

     6. Kaip parašyti grupėje naują diskusiją?

      Prisijungiate prie norimos pokalbių grupės. Spauskite ant nuorodos Sukurti diskusiją. Parašykite diskusijos pavadinimą ir diskusijos tekstą. Spauskite pridėti diskusiją. Ir jūs patalpinote naują diskusiją grupėje.

      7. Kaip sukurti naują grupę?

       Šalia savo profilio nuotraukos matysite nuorodą Sukurti. Spauskite ją. Jums atsidarys naujas langas.  Parašykite grupės pavadinimą ir grupės aprašymą (apie ką toje grupėje vyks diskusijos), priskirkite kategorijai, nustatykite ar tai vieša grupė ar privati. Spauskite sukurti grupę ir viskas. Turite naują grupę.

        

        

       viso 0 nariai dabar klube
       Prisijunkite su facebook
       Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
       Svetainių kūrimas Via leaurea