Orai Vilnius

Apie portalą

zvejams_logo

Apie zvejams.lt

2000 - ųjų metų  rugpjūčio 9 dieną buvo įkurta UAB "Žvejų tinklapis" internetinio portalo www.zvejams.lt administravimui ir pastoviam vystymui.

 

Ši internetinė erdvė siekia apjungti visas veiklas susijusias su mėgėjiška žūkle: žvejus, sportinės žūklės atstovus ir organizacijas, žūklės reikmenų gamintojus bei importuotojus, didmeninius, mažmeninius prekybininkus ir paslaugų teikėjus, specifinę žiniasklaidą, aplinkosaugą ir įstatymdavystę.

Žvejams.lt - tai unikalus įrankis su plačiomis reklamos ir informavimo galimybėmis ir tiesiogine vieta prekybos vystymui. Taip pat skirtas laisvalaikiui - bendravimui, dalinimuisi,  socialinės žvejų bendruomenės ugdymui.

Nepriklausomos prekybos modelis žvejams.lt sistemoje

Žvejams.lt siūlo jau gatavą platformą prekybai. Prekybininkas gauna ne tik  paruoštą galimybę pateikti savo produktus rinkai, bet ir susiformavusią tikslinę auditoriją.

Visi žinome, kaip sudėtinga pradedančiajam elektroniniame versle: visada tenka mokėti už dvejopas paslaugas - mums suprantamos internetinės parduotuvės programą bei reklamą, siekiant pritraukti lankytojų į naują vietą.

Portale žvejams.lt šios problemos jau išspręstos. Sukurtas internetinės prekybos modelis savarankiškai veiklai, tinkamai ir įmonėms, ir individualiems pardavėjams, išspręsti tiesioginio atsiskaitymo iš pirkėjo pardavėjui be tarpininkų klausimai. O susiformavęs besiplečiantis socialinis žvejų mėgėjų tinklas - tai potencialių klientų ratas.

Vidinės sistemos priemonės, tokios kaip informacinis ir pardavimų modeliai, naujienlaiškiai,  žvejams.lt ir kiti išoriniai reklaminiai plotai, su kuriais jungiasi portalas - tai didžiulis startinis pagrindas prekybininkui.  Tokiam naujam sukurti paprastai prireikia nemažų investicijų, siekiančių kelias dešimtis tūkstančių litų ir mažiausiai dviejų metų darbo, norint pritraukti reikiamą pirkėjų srautą.

Reklamos sistema ir auditorijos pasiekiamumas

Portale integruoti įrankiai įvairiapusei reklamai. Galima rinktis tekstus, video medžiagą, reklaminius skydelius, pranešimus, naujienlaiškius ar reklamą diskusijų lygmenyje tiesiogiai vartotojui. Apie produktus galima pateikti informaciją taip, kad būtų įmanoma pasiekti įvairias socialines grupes.

Žvejams.lt - tai tinklas, vienijantis išskirtinai žvejyba besidominčius žmones, papildomai  sujungtas su socialiniu tinklu Facebook. Tokiu būdu portale zvejams.lt pateikiama informacija dalinamasi "iš lūpų į lūpas". Tuo pasinaudojant, yra didelės galimybės konsultuoti savo klientus, platinti norimą informaciją už zvejams.lt ribų.

Svarbu pabrėžti, kad bendruomenė laisva, bet kada galima prisijungti ar atsijungti nuo portalo. O portalo kūrėjai visada pasiruošę teikti išsamias konsultacijas apie kuo efektyvesnį šios erdvės išnaudojimą.

Socialinis tinklas

Žvejams.lt pritaikytas aktyviam gyvenimui. Tai galimybė sukurti savo draugų ratą, keistis žiniomis su bendraminčiais, aktyviai įsijungti į žvejų bendruomeninį gyvenimą, plėsti bei gilinti pažintis, organizuoti įvairias veiklas.

Galima ne tik dalyvauti forumo tipo pokalbiuose, bet ir dalintis nuotraukomis, video įrašais, kurti savo blogus ir formuoti asmenines skaitytojų auditorijas. Portalas neapsiriboja vien bendravimu internete, aktyvūs dalyviai jau seniai pasinaudodami šia sistema susijungė į įvairias grupes, organizuoja susitikimus bei bendras žvejybas.

Pasinaudojant socialinio tinklo privalumais nesudėtinga dirbti moralinį darbą ugdant jaunuomenės atsakingumą prieš gamtą, kurti aplinkosaugines vertybes taip prisidedant prie šalies žuvų išteklių išsaugojimo ir gausinimo.

Yra įdiegtos galimybės populiarinti sportinę žūklę, informuoti visuomenę apie klubų ir kitų organizacijų veiklą, skaitytojui pateikti šviežiausią informaciją apie organizuojamus renginius.

UAB "Žvejų tinklapis" šią lanksčią www.zvejams.lt sistemą siūlo Lietuvos auditorijai atsižvelgdama į faktą, jog mūsų šalis yra viena pirmaujančių pasaulyje pagal žvejų mėgėjų  bei su mėgėjiška žūkle susijusių veiklų gausą. Portalas visapusiškai pritaikytas tenkinti tokios rinkos poreikius.

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea