Orai Vilnius

Kviečiame į kūrybinę komandą

zvejys1Portalas www.zvejams.lt buvo įkurtas 2000 m. rugpjūčio 9 dieną. Šio internetinio puslapio tikslas apjungti visas veiklas, susijusias su mėgėjiška žūkle, dalyvius - žvejus mėgėjus, sportinės žūklės atstovus, žūklės reikmenų gamintojus ir importuotojus, didmeninius ir mažmeninius prekybininkus bei paslaugų teikėjus. Misija – portalas www.zvejams.lt siekia sukurti patraukliausią internetinę erdvę žvejams mėgėjams, ieškantiems visokeriopos informacijos, susijusios su jų pomėgiu.

www.zvejams.lt renka savanorių komandą, kūrybiniam darbui portale www.zvejams.lt.  Jei Jus norite įgyvendinti savo unikalias galimybes, junkitės prie mūsų. Jei Jus norite pajusti laimėjimų, kitų pripažinimo svaigulį – junkitės prie mūsų. Jei Jums patinka darbas komandoje, siekiate tikslų, norite, jausti, kad jūsų darbas turi prasmę ir žvejams mėgėjams suteiks pažangą, puikias emocijas, profesionalumą, produktyvumą, savarankiškumą – junkitės!

Reikalingi:


 1. Portalo www.zvejams.lt turinio redaktorius.
 2. Klubo zvejams.lt administratorius.
 3. Diskusijų moderatorius.
 4. Žūklės ekspertas ir konsultantas.
 5. Zvejams.lt turinio kritikas.
 6. Zvejams.lt informacijos tiekėjas.
 7. Žurnalistai ar straipsnių rašytojai.
 8. Marketingo specialistas.
 9. Viešųjų ryšių specialistas.
 10. Programuotojas.
 11. Zvejams.lt portalo dizaino specialistas.
 12. Renginių organizatorius.

Pozicijų aprašymas:

Visai nesvarbu kurioj Lietuvos ar pasaulio dalyje dabar esate. Svarbiausia, kad norite save realizuoti ir turite kompiuterį, bei priėjimą prie interneto. Čia nėra normuotų darbo valandų, čia kiekvienas dirba, kada jis nori, ir kiek gali.

 1. Portalo turinio redaktoriaus - portalui reikalingas vadovas, gebantis pats rašyti ir šioje srityje pateikti gaires kitiems rašantiems į www.zvejams.lt , galintis planuoti ir kurtį viso portalo turinį, kontroliuoti informacijos srautus.
 2. Klubo zvejams.lt administratoriaus – apjungti portalo www.zvejams.lt klubo narių interesus. Formuoti klube tradicijas. Puoselėti vertybes. Sujungti įvairių požiūrių žvejus mėgėjus į bendrą klubo zvejams.lt  veiklą. Auginti www.zvejams.lt bendruomenės kultūrą.
 3. Diskusijų moderatorius – reikalingas tvirtą moralinį stuburą turintis žmogus, mokantis palaikyti tvarką diskusijų ir forumo erdvėse.
 4. Žūklės ekspertas ir konsultantas – kuria turinį žvejams kartu su portalo turinio redaktoriumi, klubo administratoriumi, diskusijų moderatoriumi, kritikais, straipsnių rašytojais, bei informacijos tiekėjais bei padeda kūrybinei komandai. Jie dalijasi savo patirtimi su komanda ir dalijasi savo žiniomis su www.zvejams.lt bendruomene.
 5. Zvejams.lt turinio kritikas – iškeliantis www.zvejams.lt tūrinio kokybės trūkumus, išryškina darbo klaidas, siūlo galimus trūkumo ir klaidos ištaisymo variantus.
 6. Zvejams.lt informacijos teikėjas – surenka įvairiausio pobūdžio informaciją, kuri gali būti vertinga www.zvejams.lt bendruomenei ir teikia ją portalo turinio redaktoriui.
 7. Žurnalistai  ar straipsnių rašytojai - gerai valdo plunksną, nori save išbandyti arba jau spėjo padirbėti visuomenės informavimo priemonėse, bet vis dar yra atviras iššūkiui sutikti savo stereotipą, keisti ir keistis.
 8. Marketingo specialistas – kuria, įgyvendina ir prižiūri produktus, kurie patenkintų www.zvejams.lt bendruomenės poreikius.
 9. Viešųjų ryšių specialistas – stiprina žvejų mėgėjų bendruomenės pasitikėjimą portalu www.zvejams.lt .
 10. Programuotojas – būtų atsakingas už reklaminių skydelių padarymą, nesudėtingų programėlių kūrimą. Pagalba sprendžiant technines portalo savybes.
 11. Zvejams.lt portalo dizaino specialistas – turi suteikti kuriamam portalui www.zvejams.lt reikalaujamą tikslą.
 12. Renginių organizatorius – organizuoti šventes, susitikimus, bendras žvejybas zvejams.lt klubo nariams. Kurtų scenarijus, rūpintųsi renginių vietomis, renginio nuotaika ir sėkme.

Jei Jus sudomino šis pasiūlymas, prašau atsiųsti į elektroninį paštą trumpą aprašymą apie save. Taip pat, kodėl Jus manote, kad Jus galite save realizuotis jūsų pasirinktoje pozicijoje.

 

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea