Orai Vilnius

Kaip kimba dabar lynai :N

 

alt

ar pastaruoju metu kas nors gaude lynus?kaip kimba,kada kimba,ant ko?:)

alt

 

alt

Diskusijos autorius siaipzvejys , 3410 dienų
Atsakymai
nedas
BUVAU SENDIEN LYNU GAUDYTI IR PAEMIAU 5 VNT.NUO 800-1100g.paserus vanduo lyg uzvire tiek burbulu ir taip vaikstanciu lynu nebuvau mates :) bet kibti nelabai norejo ir tie kibimai labai atsargus tai beveik visus pakirtau vos plude pajudinus nes kitaip palikdavo mano masala :( pagrindinis veiksmas iki 6 val.
3348 dienų
 
siaipzvejys
Gražu S:S:S:
3354 dienų
 
sliux
Užkibo ir man pirmas šių metų lynukas, kuris keliavo atgal. Pradedu įtarti, kad didelių lynų tame ežere ir nėra, nes kiek bandau prie žolių jų tykoti tik tokie pasigauna. Lyg buvo įžuvintas lynais prieš pora metų, tai čia turbūt tie ir kabinėjasi. Paguoda tik ta, kad šį kartą neblogas karšis papuolė ~1kg.

3354 dienų
 
nedas
tik kad rytu vejas gali pakisti koja rytdienos lynu zvejybai :(
3355 dienų
 
cingis
Žada neblogą atšilimą, o tas jau patinka lynams...... Pietrytinėj šalies dalyje, jau neblogai kimba jie, o pas mus-šilumos trūko. Manau, pats laikas ir mūsų kraštuose, rimčiau atsinešti lynų žūklei. Ką, kiti kolegos mano šiuo klausimu? :fghj:
3359 dienų
 
Arūnas
šiandien gaudžiau plotkes ant mankės iš pradžių kibo prastokai tai nusprendžiau pamėtyti tarp žolių ir vienas linukas užkibo :B nedidelis, bet į leistinus įtilpo :)
3365 dienų
 
Modestas
Papasakok konkrecau ka dedi ant kabliuko? Nuokelintos iki kelintos zvejoji? Kas per tvenkinys, koks dugnas? Kaip pateiktas masalas?
3365 dienų
 
alius26
sendien 3 lynai,bet tik vienas y lyna panasus..pasertoj vietoj matosi kad lankosi ir normalus linai,bet kimba nedidukai..ka patartumet tokiu atveju?ant kabliuko masalo dedu daug,bet vistiek mazyliai kimba.. :(
3366 dienų
 
siaipzvejys
Vakar vakarą ir šiandien rytą , buvome su Modestu ir Kęstu lynų . Sugauta 4 + 1 . Visi standartas apie 700 gr. Mano pasirinktas Kėdainių jaukas gavo į vos ne beveik į vienus vartus :(

Visiems lynams sudainavome Zazaizišką dainą, mūsų video :K:K:K

3368 dienų
 
sliux
nedai, laimikiai tikrai šaunūs, tik galėjai tai mažiausią ir paleisti dėl sąžinės ramybės, nes 5kg normą viršijai.
3368 dienų
 
nedas
na va buvau sendien lynu ir sugavau :) 6vnt 750g,1100g,1100g,1400g,1600g,1800g .smagi zukle isejo :)
3368 dienų
 
nedas
visi snekejo kol kibti nepradejo :) na rytoj ir as pabandysiu lynuka suvilioti jei oras leis
3369 dienų
 
henri
:K
Pats laikas diskusijom apie LYNĄ. Gal kam jau pavyko suvilioti tikrą žuvį, rimtą žuvį?
3395 dienų
 
Mantasspecnaz
kas del dugno valymo tai buna kad lynai ir nebekimba td toje vietoje:) nebijokite zvejot ir nevalytoi vietoi.zvejojam su draugeliu ties zoliu linija kad ir pora metru nuo kranto,gylis iki metro,zoliu ant dugno daug ir kuo puikiausiai kimba:)guldai masala ant dugno ir lauki:)
3408 dienų
 
valdas100
Nu va, šiandien kaimynas baigė statyti lieptelį Mariose, dabar reikia tik sugalvot kaip toj vietoj dugną išvalyt kai ledo nebeliks, tada jau lynai laikykitės, o ten jie mėgsta lankytis ištisus metusS: Gal kas ką patars, ar šiaip durną mintį mestels?
3409 dienų
 
zvejoklis
Na jau žada šiltesnius orus, tai gal jau galų gale ateis pavasaris :C: gal kas gali pasidalinti (arba i privata) kur netoli Vilniaus yra gerų vietų lynams gaudyti?
3409 dienų
 
henri
:K
Laukiu kada Alyvos pradės žydėti, o tada saugokitės Lynai.AŠ ATEINU.
3409 dienų
 
siaipzvejys
Lynams patinka česnako arba vanilės kvapas. Tik nereikia persistengti :)
3410 dienų
 
siaipzvejys
Ką esu pastebėjęs, dažnai nedideliuose tvenkiniuose iki 5 ha dydžio, man labiausiai pasiteisina patys paprasčiausi Kėdainių arba Kauno pašarai su juoda duona, plius keli šaukštai nerafinuoto saulėgrąžų aliejaus ant 2 kg jauko.
Apie krevetes esu ne iš vieno žvejo girdėjęs. Ir dar pvz. dzikus kvepina krevečių kvapais...
3410 dienų
 
nedas
arba pasiimi visa kilograma bet tada ir alaus reikia nepamirst nusipirkti :)
3410 dienų
 
Nėra prekeivių
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea