
Nors lašiša atrodė nuvargusi, per fotosesiją galingai suspurdėjusi, ištrūko iš Algio rankų ir nukrito į kranto žvyrą. Guldyti žuvį ant kietos žemės ar akmenų nevalia – galima pažeisti apsauginį gleivių sluoksnį ar žvynų dangą. Tuomet gali įsimesti infekcija ir, nors žuvis bus paleista, išgyventi turės mažai galimybių. Bet visko pasitaiko – teliko išmatuoti nevykusiai iš rankų išsprūdusį laimikį
Tačiau ar taip jau lengva pagauti mūsų vandenyse lašišą? Kiek prireikia laiko, pastangų ir investicijų? Koks jausmas, pirmą kartą upėje „pasikinkius“ rimtą taškuotą „žvėrį“? Kalbiname dar „šviežius“ lašišautojus Algirdą Šiukšterį ir Liną Petrulionį.