Orai Vilnius

Brakonieriams išeiginių nėra

brakonieriai66

Praėjusį savaitgalį Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos pareigūnai dirbo Ignalinos rajone. Nors išeiginėmis dienomis ežeruose šiuo metu gausu spiningautojų, kurie nesitaiksto su neteisėtos žvejybos mėgėjais, tačiau pažeidėjai randa išeitį.

 

Ankstų šeštadienio rytą apie 5 val. Drūkšių ežere pareigūnai sulaikė piliečius A. F. Ir N. F., kurie 4 statomais tinklais buvo neteisėtai sugavę 1 lydeką, 3 lynus, 6 karšius, 5 raudes, 2 plakius, 2 ešerius ir 1 karosą. Jiems surašyti administracinės teisės pažeidimų protokolai, bus skirtos administracinės baudos ir teks atlyginti gamtai padarytą žalą, kuri yra 527,50 Lt.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį apie 2 val. Dysnų ežere ūda neteisėtai žvejojo piliečiai J. M. ir E. D. Nors pažeidėjai dirbo tamsoje, tačiau akistatatos su aplinkosaugininkais išvengti nepavyko. Nepavyks išvengti ir administracinių baudų. Neteisėtai sugauti 2 unguriai, 6 karšiai, 9 ešeriai ir 1 kuoja, kaip žala gamtai, įvertinti 507,36 Lt, kurią pažeidėjai privalės atlyginti.

Erzvėto ežere net 8 statomus tinklus sekmadienį buvo pastatę Tverčiaus seniūnijos gyventojai A. B. ir V. F. Ankstų pirmadienio rytą juos ištraukę su visu laimikiu į krantą grįžo tiesiai į rankas aplinkosaugininkams. Jiems irgi bus skirtos administracinės baudos, o už neteisėtai sugautus 7 karšius ir 2 lynus, kaip padarytą žalą gamtai, teks sumokėti dar 380,52 Lt.

Utenos regiono aplinkos apsaugos departamentas

brakonieriai66.1

brakonieriai66

 

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea