Orai Vilnius

Brakonieriai Stirnių ežere

brakonieriai65

Šių metų gegužės 22 d. ankstyvą rytą Molėtų rajono aplinkos apsaugos pareigūnai organizavo reidą Stirnių ežere, siekiant išsiaiškinti kaip laikomasi mėgėjiškos žūklės taisyklių. Patikrinti 4 spiningautojai, kurie turėjo mėgėjiškos žūklės leidimus neišnuomotinuose vandens telkiniuose.

Apie 5 val. 30 min. pareigūnų dėmesį patraukė trijulė, kurie išplaukė į Stirnių ežerą į valtį įsidėję tik dvi plastikines dėžes. Nei plūdinės meškerės, nei spiningo išplaukę „žvejai“ neturėjo.

Apsidairydami ar niekas nemato, neteisėti žvejai pradėjo traukti pastatytus tinklus. Uodų apsuptyje laukę pareigūnai pastebėjo, kad apie išplaukimo vietą pradėjo pakrantę tikrinti pažeidėjų paliktas žvalgas, kuris įnirtingai „šukavo“ pakrantės krūmus, kad brakonieriams būtų saugu sugrįžti, deja, to buvo maža. Vos tik išlipę į krantą visi trys piliečiai buvo sulaikyti su įkalčiais. Trimis statomais tinklais du Molėtų rajono gyventojai E. B. ir P. N., bei vilnietis R. J. neteisėtai sugavo 10 karšių, 1 lyną, 1 karosą. Pažeidėjams surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai, bus skirtos administracinės baudos nuo 200 iki 700 Lt su pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu, bei teks atlyginti gamtai padarytą žalą - 469,31 Lt.

Utenos regiono aplinkos apsaugos departamentas

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea