Orai Vilnius

Reido Dysnų ežere rezultatai

brakonieriai64

Praėjusią savaitę Utenos RAAD pareigūnai kontroliavo kaip laikomasi Mėgėjiškos žūklės taisyklių reikalavimų Dysnų ežere (Ignalinos r.).

 

Neteisėtai žvejojant 5 venteriais ir 2 statomais tinklais buvo sulaikytas Kaniūkų k. (Ignalinos r.) gyventojas E. V. Jo laimikis 2 unguriai, 1 lydeka ir 21 ešerys. Kadangi žuvys buvo sugautos neteisėtai, šiam piliečiui teks atlyginti gamtai padarytą žalą, kuri yra 405,89 Lt. Pažeidėjui dar bus skirta ir administracinė bauda.

Kaunietį D. A. pareigūnai sulaikė už neteisėtą žvejybą ūda. Žvejodamas tokiu būdu šis pilietis buvo sugavęs 20 ungurių, už kurių neteisėtą sugavimą teks atlyginti gamtai padarytą žalą – 2114 Lt. Neišvengs pažeidėjas ir administracinės baudos.

Ungurių pasigauti buvo sumanęs ir vietos gyventojas L. A. bei E. G. iš Ceikinių k. (Ignalinos r.). Šiems piliečiams pareigūnai administracines baudas skirs už vienam žvejui vienu metu leistiną žvejybos įrankių kiekio viršijimą, kadangi pažeidėjai buvo ką tik pastatę 20 plūdurėlių. Ungurių sugauti nespėjo.

Utenos regiono aplinkos apsaugos departamentas

brakonieriai64.1

brakonieriai64

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea