Orai Vilnius

Pėdsakų nepaslėpsi, bėgimas naudos neduos!

brakonieriai51.1

Šių metų vasario 29 d. Molėtų rajono aplinkos apsaugos pareigūnai tikrino, kaip laikomasi Mėgėjiškos žūklės taisyklių Asvejos ežere. Einant pakrante buvo aptikta sniegu užkastos šakotinės, kuriomis buvo žvejojama masalui naudojant žuvelę. Kadangi pėdsakai dar buvo neužpustyti, ryškūs, tai pareigūnai nusprendė jais pasekti. Paėjus apie 4 km, inspektoriams įtarimą sukėlė žvejys, link kurio ir vedė pėdsakai. Pamatęs pareigūnus, žvejys susirinko daiktus ir ėjo tolyn, retkarčiais pažvejodamas žiemine meškere. Molėtų aplinkos apsaugos pareigūnai, nenorėdami visiškai išsiduoti, žvejį sekė mišku. Manydamas, kad paspruko nuo inspektorių, žvejys visgi pradėjo grįžinėti savo pėdsakais link pastatytų šakotinių ir jas rinkti, kur ir buvo sulaikytas su visais įkalčiais. Molėtų rajono gyventojas A. M. viso turėjo pastatęs 15 vnt. šakotinių, kuriomis sugavo 5 lydekas. Pažeidėjui surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas, bus skirta bauda nuo 25 iki 200 Lt, taip pat teks už sugautas lydekas atlyginti gamtai padarytą žala - 528,50 Lt.

 

Kovo 1 d. Molėtų rajono aplinkos apsaugos inspektoriams Stirnių ežere neteisėtas žvejys „surengė“ ne ką prastesnį maratoną. Žvejodamas 10 vnt. šakotinių, masalui naudodamas  žuvelę, Vilniaus rajono gyventojas V. P. pamatęs pareigūnus pasileido bėgti, nors jo neteisėta žvejyba jau buvo užfiksuota vaizdo įrašu. Bėgimas ledu, po to mišku, pažeidėjui naudos nedavė. Už 3 km jis buvo sulaikytas, be to, tokį patį atstumą dar teko ir grįžti. Už neteisėtą žvejybą piliečiui V. P. surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas, bus skirta bauda nuo 25 iki 200 Lt, taip pat teks atlyginti gamtai padarytą žalą už vieną neteisėtai sugautą lydeką - 105,70 Lt.

Tą pačią dieną dar vienam Vilniaus miesto gyventojui už neteisėtą žvejybą 5  šakotinėmis, masalui naudojant žuvelę, surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas ir  bus skirta  administracinė bauda.

brakonieriai51

brakonieriai51.1

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea