Orai Vilnius

Sugauti mėgėjiškos žūklės pažeidėjai

lydeka.ziema1

2012 m. vasario 7 dieną gautas pranešimas iš neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus, kad Tyrulių karjeruose yra gaudomos lydekos, naudojant masalui žuvelę, kaip žinome lydekas draudžiama gaudyti iki balandžio 20 d.

Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnams nuvykus į įvykio vietą buvo sulaikyti du piliečiai I.M. ir A.D, kurie turėjo pastatę 19 vėliavėlių ir buvo sugavę 5 lydekas. Minėtiems pažeidėjams surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai, bus skirtos administracinės nuobaudos tai pat teks atlyginti padarytą žalą gamtai.

Praėjus speigams ir suaktyvėjus žvejams Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai surengė šią savaitę du reidus, kurių metu buvo siekiama patikrinti, kaip laikomasi mėgėjiškos žūklės taisyklių. Šių reidų metų buvo išaiškinti 7 mėgėjiškos žūklės taisyklių pažeidimai.

2012 m. vasario 10 d. buvo surengtas neetatinių aplinkos apsaugos inspektorių priėmimas, kurio metu buvo priimti 3 nauji neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai.

Gyvosios gamtos apsaugos inspekcija įspėja, kad ir toliau bus organizuojami reidai siekiant išaiškinti aplinkosauginius pažeidimus.

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea