Orai Vilnius

Diskusijos nuo Žilvino žūklė

Sveiki Žilvinai, domintų daugiau informacijos apie organizuojamas žūkles. Koks metų laikas palankiausias? Kiek vidutiniškai kainuoja masalai, kuras ir t.t. aš skaičiuoju jog vykstant iš Lietuvos viskas apie 5000 turėtų kainuoti. Taip pat ar organizuojate grupėms, ar galima ir pavieniams asmenims. Kažkaip savo aplinkoje neturiu žmonių kuriuos domintų tokia kelionė, tai dėl grupės būtų sunkoka. Taip pat siūlote išsinuomoti automobilį, bet ar jis tikrai reikalingas, kaip organizuojama kelionė nuo apgyvendinimo vietos iki žūklės?, kažkaip pirmą kartą paprasčiau būtų su pasitikimu oro uoste :)
Pradėta Zilviinas.
Per praeita savaite pripyshkinom 60 shamu, kaip tik prabudo ilgausiai Ispanijoj, kita savaite pirmas desantas ish Lietuvos, tai manau bus nauju shamautoju vis daugiau :)
Pradėta Zilviinas.
Gan nesenai pradėjau rimčiau domėtis spiningu, pagrinde gaudau ešerius, lydekas, starkius voblom ir guma. Vis ieškau naujų, nematytų masalų kuriuos būtų galima naudoti ir musų kraštuose (parsisiųsti nesunku). Gal galėtum parekomenduoti, patarti, ar net užrodyti idomesnių masalų kurių pas mus nėra bet kurie visgi turėtų pasiteisinti lietuviškuose vandenyse. :)
Pradėta siaipzvejys.
Nėra prekeivių
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea