Orai Vilnius

PVC valties "perdarymas", pritaikymas asmeniniams poreikiams...

Galitinis rezultatas (atnaujinta 2015) https://www.youtube.com/watch?v=rNJ1hwcguEE&feature=share

alt

Pagaliau eina į pabaigą mano projektukas, liko tik formalumai, sujungti pora laidų bei nuleisti į vandenį :) Praeitą sezoną įsigyjau PVC valtį Promarine IF330, airdeck dugnu. Kadangi atsirado galimybė valtį vežioti su priekaba, su didžiausiu malonumu atsikračiau "airdeck" dugno. Kuris beja, nėra toks "kietas" kaip norėtųsi. Taip, vienvietė valtis su šiuo dugnu gal ir išmintingas pasirinkimas tačiau jei meškerioti tenka dviese, dingsta visas komfortas.

Šių modifikacijų esme, visų pirma tikras "kietas" dugnas. Toliau, prarandant kuo mažiau vietos, paslėpti visus laidus, akumuliatorių ir visa kita kas painiojasi po kojomis. Kadangi nemėgstu žvejoti purve, nusprendžiau viską apklijuoti kilimine danga (kad nebūtų minčių lipti į valtį nešvariomis kojomis) :D Sėkme nesu garantuotas, kadangi tai buvo visiška improvizacija, tačiau vistiek pasidalinu galutiniu rezultatu bei darbų eiga savo dienoraštyje. Kviečiu padiskutuoti, pasidalinti patirtimi šia tema. Kiekvieno nuomonė laukiama :)

Dugnas konstruotas iš 9mm "jūrinės faneros", kiliminė danga pilnai sintetine, be kilpučių (neturėtų būti bėdų su kabliukais). Klijai drėgmei atsparūs. Dugno dalys sutvirtintos, kniedėmis sujungtomis aliuminio juostomis. Mediena kiek buvo galima perdažyta, impregnuota. Ar pasirinkta technologija "laikys" parodys laikas :)

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

alt

Išėjo visai talpi daiktadėžė. Beabejo ant jos dar atsiras priedai, kurie žvejojant turi būti po ranka (peilis, replaitės ir t.t....)

alt

alt

alt

Žvejojant bus galima pasikrauti mobilujį telefoną ar bet kokį prietaisą kraunamą per USB jungtį :)

alt

alt

alt

alt

Viskas daryta buitinėm sąlygom...

Trumpas video :)

https://www.youtube.com/watch?v=F26e5Dk_O_0&feature=youtu.be

Šiek tiek perdaryta ir priekaba. Pakelti bortai, aptraukti kilimine danga. Šiek tiek palengvintas valties tvirtinimas prie priekabos. Na ką, sėdi ir plauki :)

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Tik pasitaisius orams neppraleidome progos išbandyti "pelkiu Vandos". Komforto atžvilgiu - blynas neprisvilo :)

9mm faneros dugnui pilnai pakanka, viskas po ranka...

alt

 

 

Diskusijos autorius Modestas , 3075 dienų
Atsakymai
Modestas
Teko plaukioti su keliais skirtingos galios elektriniais. 34 ar net 30 LBS "pilnos ausys" nors 55LBS zymiai efektyvesnis esant stipresniam vėjui ir bangai. Pvz su 34lbs plauksi apie 3.5-4km/h nepalankiomis salygomis kai 55LBS išstums 5km/h. Palankiomis sąlygomis nėra skirtumo kokios galios nes maksiimalus greitis bus praktiškai tas pats. Pasidomėk Haswing elektriniais varikliais, tikrai verti dėmmesio :)
3075 dienų
 
sub cutis
Tai žinoma :D Nuotraukose ir video mačiau, kad naudoji el. ir benzininį variklius. Kokios galios el. variklis tokiai valčiai būtų pats tas? Nes galvoju apie panašaus dydžio valtį ir neapsisprendžiu dėl variklio :)
3075 dienų
 
Modestas
Labas. Beabejo bandžiau, viskas ok. Bet valty 360 ilgio būtų dar patogiau :D
3075 dienų
 
sub cutis
Labai gerai atrodo :s: ir padeda apsispręsti dėl airdeko :) kai įsitaisei daiktądėžę bandei žvejoti dviese? patogu? z)
3076 dienų
 
Modestas
Pati dėžė daryta kuo siauresne, tik tokio pločio kad tilptų akumuliatorius, tačiau gavosi visai nemenkas staliukas, ko PVC valtyje labai pasigesdavau išlipus iš katerio :)
3670 dienų
 
Modestas
Savaitgali su Nerium išplaukt nepavyks. Važiuoju ryt į paroda Rygoj, vargu ar spėsiu grįžt... Kėdęs netvirtinau kol nėra bendzininio variklio, nėra prasmės. Jos "koja" yra su gumos juosta tai kilimu ji visiškai nečiuožia.
Beja pačios "dėžės" taipogi netvirtinau nes ją teisingai įstačius yra reikalų po to ją išimt lauk :D Kolkas valtis liks tokia kaip yra... esant reikalui vėl ką nors pribursiu :) O investicijos tokios: plokste apie 100lt klijai apie 20lt kilimas apie 80lt. .... . :)
3670 dienų
 
Zanelis
bet darbas matosi nemazas padarytas ir visai idomi mintis :) tureciau kokiu 4m valtele tai jauciu irgi be vietos gailescio kazka panasaus mastyciau konstruoti...beje neparasei apytiksliai islaidu...gal kam idomu bus zinot kiek apytiksliai investuot reiktu i toki projekta ;)
3671 dienų
 
Zanelis
o kedute nepritvirtinta? stumdoma? labai idomu kai ikisi i vandeni ir dviese plauksit...ar patogu bus...beje savaitgali gi Nierka zadejo atlekt ? tai gal kartu ir ismeginsit?
3671 dienų
 
Nėra prekeivių
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea