Orai Vilnius

Rapala 2012

 

Gegužės 19 dieną Lūksto ežere, Telšių rajone - Varniuose startavo jau vienuoliktos Rapala varžybos "Rapala 2012". Į šias varžybas susirinko 129 žvejai ir gausi jų palaikymo komanda. Oras tą dieną buvo palankus, švietė saulė, vyravo nestiprus pietryčių vėjas.

Žvejai gaudė savo laimikius spiningaudami. Velkauti buvo draudžiama. Masalą buvo galima naudoti tik Rapala voblerius, nes dalyviai valtyse galėjo turėti ir naudoti tik šios firmos gaminius. Varžomasi tik individualioje įskaitoje.  Įskaitinėmis žuvimis varžybų metu buvo pripažintos, tik legalaus dydžio gyvos lydekos.

Didžioji dalis žvejų susirinko į "Rapala 2012" varžybas dar penktadienį, gegužės 18 dieną, nes buvo galima susipažinti su Rapala masalų subtilybėmis, gauti atsakymus į klausimus, kurie lieka neatsakyti apsilankius žūklės parduotuvėje. Taip pat sužinojo šiuolaikinio spiningavimo naujienas. Rimas Ramonas ir daug kitų profesionalių žūklės ekspertų konsultavo masalų, žūklės įrankių klausimais. Ir svarbiausia, susirinkusiems žvejams buvo atskleista strategija, kaip laimėti  "Rapala 2012" varžybas .

Kas įdomiausia, jog ši vakare aptarta strategija - pasiteisino. Per varžybų laiką (penkias valandas), buvo sugautos 38 įskaitinės lydekos. Taip pat netyčiukai gražaus dydžio ešerys ir beveik 3400 gr starkis . Beveik visos sugautos žuvys varžybų metu buvo paleistos atgal į Lūksto ežerą.

Varžybų rėmėjai : Rapala , Shimano, Sufix , Humminbird, Minn Kota, G.Loomis

alt

Diskusijos autorius siaipzvejys , 3688 dienų
Atsakymai
Nėra prekeivių
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea