Orai Vilnius

Ką daryti kai nepavyksta išardyti spiningo ar dugninės ?

Daug kam yra tekę susidurti su nemalonia staigmena – po meškeriojimo nepavyksta išardyti spiningo ar dugninės meškerykočio, nes dėl neaiškių priežasčių jungties vietoje įstrigo įmautos viena į kitą meškerykočio dalys. Ką daryti?

spiningas

Jėgą tokiais atvejais naudoti nepatartina, o kas to nepaisė įsitikino, jog nepigūs meškerykočiai, kai su jais nederamai elgiamasi, lengvai lūžta. Tačiau neišardyto meškerykočio į namus neparsiveši ir pas meistrą nenugabensi. Patyrę meškeriotojai siūlo tokią išeitį.

Kadangi meškerykočiai tamsūs, jie traukia kaip magnetas saulės spindulius ir todėl įšyla ne tik per kaitrą. Įšilusio meškerykočio dalys įstringa todėl, kad anglies pluoštas įkaista ir išsiplečia, o jei į jungtį pakliuvo dulkių ar smilčių, tai situacija gerokai komplikuojasi. Išlaisvinti įstrigusias meškerykočių dalis galima atšaldžius meškerykočio dalių sudūrimo vietą. Tai galima padaryti apsukus meškerykočių sudūrimo vietą maišeliu su ledu. Po kelių minučių anglies pluoštas atvėsta ir susitraukia, o tada galima bandyti saugiai išardyti meškerykotį.

„Salmo“ inf.

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea