Orai Vilnius

Voblerių "Rainė" patobulinimas

1

Žvejai mėgstantys ne vien tik tradicinius spiningo masalus - puikiai žino šiuos Vlado Valukonio šedevrus. Dėja didžioji dalis spiningistų arba visai nežino ir nėra bandę šių puikių masalų arba yra matę žvejybos parduotuvėse tačiau nesiryžta jų išbandyti praktikoje - o veltui, nes šie ypatingi vobleriai turi ne vieną pranašumą lyginat su tradiciniais vobleriais. Tiems kas šiuos masalus mato pirmą kartą ir visiškai nieko apie juos nežino - siūlau pasiskaityti www.vivingra.lt internetinėje svetainėje.

Šiuo straipsneliu noriu tik pasidalinti keliais pastebėjimais:

1. Dėl savo svorio koncentracijos, mažo dydžio ir puikių aerodinaminių savybių - šie vobleriai skrieja gerokai toliau nei bet kokie kiti vobleriai.

2. Iš principo šie vobleriai dirba priedugnio zonoje (panašiai kaip guminukai), tačiau skirtingai nei įprasti vobleriai, kurie dirbdami "liežūvėlį" būna visuomet nukreipę į dugną, šie vobleriai dirba atvirkščiai, t.y. kablys ir liežuvėlis visada būna nukreiptas aukštyn nuo dugno. Dėl šios priežąsties šie vobleriai turi nemažai panašumų į žolines vartikles ("nezacepliaikas"), todėl daug mažiau įsivelia į įvairius dugne esančius kliuvinius.

3. Kadangi šie rankų darbo šedevrai tikrai nėra pigūs, todėl bent jau man asmeniškai - "gamyklinis" kablio papuošimas pigia sintetika tikrai neprilipo prie širdies. Tam tikslui aš pašalinau pigią sintetiką:

k20d9310_small

4. Vėliau kabliuką papuošiau savo nuožiūra ir galutiniame rezultate manau išėjo taip kaip kad ir norėjosi - dabar jau "atitinka kirvis - kotą". :)

raine

Straipsnis paruoštas pasinaudojus medžiaga iš www.diodon.lt .

Taip pat rekomenduojame - rankų darbo žvejybos masalai www.trisakis.lt

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea