Orai Vilnius

Žiobrių nerštas

kaunas11Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, gegužės mėnesį į Šušvės, Dubysos, Šventosios, Neries upes neršti atplaukia žiobriai. Mėgėjiškos žūklės taisyklėse žiobrių (Vimba vimba) neršto periodas nuo gegužės 15 d. iki birželio 15 d., taigi palikim mes žiobrį ramybėje ir leiskime ramiai išneršti. Sako, mūsų protėviai neršto metu būdami ant upės kranto net nusikosėt bijodavo, kad neišbaidyt rimtais reikalais užsiėmusių žuvų.
Primename, kad iki birželio 15 dienos Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamentas vykdys sustiprintus reidus su policijos, krašto apsaugos pareigūnais ir neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais žiobrių susikaupimo vietose.
Prie šios akcijos kviečiame prisijungti ir žvejus mėgėjus bei kitus neabejingus gamtos pažeidėjams Lietuvos piliečius. Apie pastebėtus gyvosios gamtos niokojimo ir kitus atvejus prašome nedelsiant skambinti Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijai telefonais (8 37) 409797  8686 03706; 8620 40249 arba el.p .Prašytume, esant galimybei, suteikti kuo išsamesnę informaciją apie pastebėtų  pažeidimų aplinkybes.
Saugokime žiobrį kartu...

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea