Orai Vilnius

Medžiotojai ir žvejai kviečiami į tradicinę šventę 2011-09-03

SanzileLietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Panevėžio skyrius Berčiūnų miške prie Sanžilės upelio rengia tradicinę, kas dvejus metus vykstančią medžiotojų ir žvejų šventę. Pasak skyriaus valdybos pirmininko Petro Narbuto, kviečiami ne tik draugijai priklausantys medžiotojai, žvejai, bet ir jų šeimos nariai, neabejingieji gamtai, medžioklei, žūklei. Šiemet šventę nuspręsta surengti šiek tiek anksčiau, kad jos netrukdytų bulviakasis ir krepšinis.

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Panevėžio skyrius vienija apie 1300 medžiotojų ir apie 4 tūkst. žvejų. Pasak P.Narbuto, vyksiantys į Berčiūnų mišką žvejai turėtų atsivežti žuvies, medžiotojai – žvėrienos, o svarbiausia – gerą nuotaiką.

Šventė prasidės 11 val., bus pakelta vėliava. Tikimasi, kad dalyvaus Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos, apskrities, rajono bei miesto vadovai, kiti garbūs asmenys.

Pasak P.Narbuto, medžiotojų ir žvejų būreliai tvarkys stovyklas, ruoš pietų stalus, o juos įvertins kompetentinga komisija. Puikiausiai besitvarkysiančiųjų ir suruošusiųjų geriausias vaišes laukia prizai.

P.Narbutas sakė, kad pietums bus verdama žuvienė. Šventės organizatoriai pasiskolino didžiulį kareivišką katilą ir yra įsitikinę, kad žuvienės užteks visiems.

Vidurdienį žvejai ir medžiotojai varžysis estafetėse, turės įveikti kliūčių ruožą. Virvės traukimo varžybose galės dalyvauti ne tik vyrai, jų šeimų nariai, bet ir dailiosios lyties atstovės (beje, šių kova būna daug emocingesnė). Pasibaigus šiai rungčiai stipriausieji bus pakviesti kilnoti svarsčių. P.Narbuto teigimu, visų šventės dalyvių laukia įvairios atrakcijos, siurprizai.

Gintautas Subačius
tel. (8-655) 04726,

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea