Orai Vilnius

Stintos 2014 metais ...

Stintos, stintos, stintos ...

alt

 

Diskusijos autorius siaipzvejys , 3799 dienų
Atsakymai
algatis
mariose srove is juros gerai kimba stintaz)
3481 dienų
 
zemaitis
LHMT rašo kad jau kuršmarės po ledu. jau greit varysem styntų.:P
3487 dienų
 
ZUIKIS
Sveiki gal kas nors jau bandet ar girdejot kaip dzukijoje ant dusios stintos kimba?:)
3778 dienų
 
cingis
Grįžom vakar vakare iš Preilos .... Raportuoju: 4 žmonių grupelė, žvejojome nuo pat ryto iki 18 val. J Buvome, maždaug 2 km. nuo kranto, kairiau nuo Preilos. Per žūklės laiką, jokio masiško ..žoro"-nepastebėjome. Nebuvo nei rytinio, nei vakarinio.... Dal kiek aktyviau ir stambesnės-ryte. Šiaip, kažkiek judino visą dieną, kas leido mums visiems sugraibyti arti 100 vnt.
Ryte-didelis rūkas, kuris palaipsniui dingo, antroje dienos pusėje. Ledas pakakankamai storas ir sausas. Vandenuko buvo tik tose vietose, kur ant ledo buvo lopinėlių sniego. Žmonių-pilnos marios.... tiek lin horizonto, tiek kairiau ar dešiniau. Įvari ledo technika, lakstė skersai išilgai marių. Žūklę apsunkino, žvarbus ir gan didokas vėjas.... Kadangi to kibimo aktyvaus nebuvo, tai ir sušilti nlb davė.:fghj:
3778 dienų
 
siaipzvejys
Oi lauksim, lauksim žinių :fghj::fghj::fghj:
3779 dienų
 
cingis
Valioooo.... Vis dar pilnai nepagijęs, su 4 žmonių brigada, rytoj, su pirmu keltu, varome į Preilą. :ice: Ataskaita, su vaizdine medžiaga-grįžus.:fghj:
3780 dienų
 
aigoris
Sveiki,buvau sekmadieni ir as Preiloi.Kibimas buvo galima sakyti puikus tik buvom apie 1km. nuo miestelio kairiau.Paviko pagaut 5,2kg.skaicioti jau nebuvo jiegu grizus.Kas turi daugiau patirties ir daugiau privare.:ice:
3782 dienų
 
cingis
Apie 15 val. Preiloje, reikalai nepagerėjo: turi po kokia 30 vnt. Tik, kai skambijau antrą kartą jiems, sakė pasijuto šioks toks judėjimas... Veiksmas vyksta toliau. :fghj:
3782 dienų
 
cingis
Skambijau penketukui į Preilą. Žinios ne kokios. Iki 12 val. nė vienas daugiau 20 vnt. neturėjo. Sako: rytinį praklajojo...... buvo tirštas rūkas, tai einant tolyn į marias-vėl priėjo krantą:J Kelionė į marias, prasidėjo iš naujo, bet jau buvo šviesu. Yra apie 2 km. nuo kranto. Ledas geras, vandens ant ledo-keli cm. :fghj:
3782 dienų
 
cingis
Su didžiule širdgėla, (pats esu apsirgęs) ryt iš ryto, išlydžiu 5-ių, labai artimų, žmonių grupę stintų į Preilą. :ice: Sutarė veikti taip: jei prisigaudys per dieną, vakare varys namo, jei diena nieko gero-tikrins naktinį kibimą...S: Patikimą ataskaitą, apie stintas ir ledą-pateiksiu.:fghj:
3783 dienų
 
wasaris
Sveiki, kas girdeti Kursmarese? Noreciau ryt vaziuoti. Ar verta? Kaip stinta?
DZ:
3786 dienų
 
Mussolini
Gera girdet kad atsigauna reikalai preiloje laukiu daugiau atsiliepimuS::ice:
3787 dienų
 
Rogės
Vakare žvejojau 72 stintas pagavau Preiloje :ice:
3787 dienų
 
zemaitis
ryt būsiu tenai paveiziesem kas per kebems:)
3787 dienų
 
siaipzvejys
Žvejai džiaugiasi šiandien Preiloje geru stintų kibimu. Gal kas irgi šiandien žvejojote ? O_OO_O
3787 dienų
 
dzykas
Biletus ir licezijas parduodamos tik Grobinoi...,tai keli km iki Liepojos....Ryga-Liepoja kelyje...degalineje
3787 dienų
 
dzykas
Dar pridursiu...pagrindinis masala.Liepojoi,nebent siuo metu ,tai karpis...labai mazytes avizeles su mazais kabliukais ir minimumas masalo,tai dar vienas issigelbejimas,kimba mazokos stintutes...tai va...na ka sekmes:ice:...turesit naujienu informuokit!!!!
3787 dienų
 
dzykas
Sveiki,stintu fanai:K...na ka...vakar buvau Liepojoje...ka galiu pasakyt...nekas....kibimas 50%...nuo ryto 8val-23.30val...2kg...tas labai silpnai,bet manau geriau negu kursmarese...kalbejau su vietiniais meskeriotojais,tai sake kad kazkur po vasario 15 d.turetu pagyveti kibimas,tai va...kas norit bandykit...sako kimba gerai ten kur musu nerDZ:
3787 dienų
 
alikas
vezu zvejoti Preiloi 862813414z)
3788 dienų
 
siaipzvejys
O kas Vytai pas tave tavo pusėje girdėti Svencelėje girdėti ... gal jau ten vietiniai puikiai traukia stintą ?? O_OO_OO_O
3788 dienų
 
Nėra prekeivių
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea