Orai Vilnius

Stintos 2014 metais ...

Stintos, stintos, stintos ...

alt

 

Diskusijos autorius siaipzvejys , 2866 dienų
Atsakymai
algatis
mariose srove is juros gerai kimba stintaz)
2549 dienų
 
zemaitis
LHMT rašo kad jau kuršmarės po ledu. jau greit varysem styntų.:P
2554 dienų
 
ZUIKIS
Sveiki gal kas nors jau bandet ar girdejot kaip dzukijoje ant dusios stintos kimba?:)
2845 dienų
 
cingis
Grįžom vakar vakare iš Preilos .... Raportuoju: 4 žmonių grupelė, žvejojome nuo pat ryto iki 18 val. J Buvome, maždaug 2 km. nuo kranto, kairiau nuo Preilos. Per žūklės laiką, jokio masiško ..žoro"-nepastebėjome. Nebuvo nei rytinio, nei vakarinio.... Dal kiek aktyviau ir stambesnės-ryte. Šiaip, kažkiek judino visą dieną, kas leido mums visiems sugraibyti arti 100 vnt.
Ryte-didelis rūkas, kuris palaipsniui dingo, antroje dienos pusėje. Ledas pakakankamai storas ir sausas. Vandenuko buvo tik tose vietose, kur ant ledo buvo lopinėlių sniego. Žmonių-pilnos marios.... tiek lin horizonto, tiek kairiau ar dešiniau. Įvari ledo technika, lakstė skersai išilgai marių. Žūklę apsunkino, žvarbus ir gan didokas vėjas.... Kadangi to kibimo aktyvaus nebuvo, tai ir sušilti nlb davė.:fghj:
2845 dienų
 
siaipzvejys
Oi lauksim, lauksim žinių :fghj::fghj::fghj:
2846 dienų
 
cingis
Valioooo.... Vis dar pilnai nepagijęs, su 4 žmonių brigada, rytoj, su pirmu keltu, varome į Preilą. :ice: Ataskaita, su vaizdine medžiaga-grįžus.:fghj:
2847 dienų
 
aigoris
Sveiki,buvau sekmadieni ir as Preiloi.Kibimas buvo galima sakyti puikus tik buvom apie 1km. nuo miestelio kairiau.Paviko pagaut 5,2kg.skaicioti jau nebuvo jiegu grizus.Kas turi daugiau patirties ir daugiau privare.:ice:
2849 dienų
 
cingis
Apie 15 val. Preiloje, reikalai nepagerėjo: turi po kokia 30 vnt. Tik, kai skambijau antrą kartą jiems, sakė pasijuto šioks toks judėjimas... Veiksmas vyksta toliau. :fghj:
2849 dienų
 
cingis
Skambijau penketukui į Preilą. Žinios ne kokios. Iki 12 val. nė vienas daugiau 20 vnt. neturėjo. Sako: rytinį praklajojo...... buvo tirštas rūkas, tai einant tolyn į marias-vėl priėjo krantą:J Kelionė į marias, prasidėjo iš naujo, bet jau buvo šviesu. Yra apie 2 km. nuo kranto. Ledas geras, vandens ant ledo-keli cm. :fghj:
2849 dienų
 
cingis
Su didžiule širdgėla, (pats esu apsirgęs) ryt iš ryto, išlydžiu 5-ių, labai artimų, žmonių grupę stintų į Preilą. :ice: Sutarė veikti taip: jei prisigaudys per dieną, vakare varys namo, jei diena nieko gero-tikrins naktinį kibimą...S: Patikimą ataskaitą, apie stintas ir ledą-pateiksiu.:fghj:
2850 dienų
 
wasaris
Sveiki, kas girdeti Kursmarese? Noreciau ryt vaziuoti. Ar verta? Kaip stinta?
DZ:
2853 dienų
 
Mussolini
Gera girdet kad atsigauna reikalai preiloje laukiu daugiau atsiliepimuS::ice:
2854 dienų
 
Rogės
Vakare žvejojau 72 stintas pagavau Preiloje :ice:
2854 dienų
 
zemaitis
ryt būsiu tenai paveiziesem kas per kebems:)
2854 dienų
 
siaipzvejys
Žvejai džiaugiasi šiandien Preiloje geru stintų kibimu. Gal kas irgi šiandien žvejojote ? O_OO_O
2854 dienų
 
dzykas
Biletus ir licezijas parduodamos tik Grobinoi...,tai keli km iki Liepojos....Ryga-Liepoja kelyje...degalineje
2855 dienų
 
dzykas
Dar pridursiu...pagrindinis masala.Liepojoi,nebent siuo metu ,tai karpis...labai mazytes avizeles su mazais kabliukais ir minimumas masalo,tai dar vienas issigelbejimas,kimba mazokos stintutes...tai va...na ka sekmes:ice:...turesit naujienu informuokit!!!!
2855 dienų
 
dzykas
Sveiki,stintu fanai:K...na ka...vakar buvau Liepojoje...ka galiu pasakyt...nekas....kibimas 50%...nuo ryto 8val-23.30val...2kg...tas labai silpnai,bet manau geriau negu kursmarese...kalbejau su vietiniais meskeriotojais,tai sake kad kazkur po vasario 15 d.turetu pagyveti kibimas,tai va...kas norit bandykit...sako kimba gerai ten kur musu nerDZ:
2855 dienų
 
alikas
vezu zvejoti Preiloi 862813414z)
2855 dienų
 
siaipzvejys
O kas Vytai pas tave tavo pusėje girdėti Svencelėje girdėti ... gal jau ten vietiniai puikiai traukia stintą ?? O_OO_OO_O
2855 dienų
 
Nėra prekeivių
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea