Orai Vilnius

ŽIEMINĖS PALAPINĖS

Paskutiniais metais, labai populiari, naudinga ir patogi priemonė žvejyboje žiemą tampa -žieminė palapinė. Dauguma jūsų, gal ją turite ir naudojate ne vienus metus... , o kita dalis-norėtų ją įsigyti. Būtų malonu, padiskutuoti, pasitarti, patirtim pasidalinti: kokią palapinikė būtų, paprastesnė ir patogesnė eksplotuoti. Gal žinote naujesnių nuorodų, kad jas apžiūrėti, pastudijuoti ir įvertinti. Lauksim diskusijų.

alt

Diskusijos autorius cingis , 3882 dienų
Atsakymai
cingis
Vyručiai, sinoptikai, po pirmos sausio dekados, žada jau rimtą atšalimą. :ice: Laikas, dar kartą atnaujinti, palapinių ant ledo temą, nes niekas rimčiau nepapasakojo apie jas?:N Gal kas turite ir naudojate-pasidalinkite patirtim, parekomenduokit, patarkit, pasiūlykit-kur nusipirkti.:fghj:
3853 dienų
 
siaipzvejys
Atemi Igloo automatic 175 cm geltonos spalvos. Plius dar reikėjo metalinių tvirtinimo elementų įgręžiamų į ledą. Pas mane tokia palapinė. :K
3879 dienų
 
aigoris
Na gerai suprantu kad nebegsi iki garazo:J
3879 dienų
 
aigoris
Tai gal kazkokie ismatavimai yra ant etiketes?:N
3879 dienų
 
siaipzvejys
Manai aš pamenu :(:( juk sakau , kad du metai kai pirkau. Nei karto nebuvau panaudojęs ... taip ir guli garaže ... :?
3879 dienų
 
aigoris
Sveiki,tai gal didesne Rimantai?O_o
3879 dienų
 
siaipzvejys
Ne Vytai, ne tokia :( mano kita. Tingiu eiti iki garažo. Tuoj bus ledas, tikrai susitiksime žvejyboje pasiimsiu galėsi įsivertinti :ice:
3879 dienų
 
cingis
Rimantai, o palapinės nuotrauka, temos tituliniame-tavo tokia? :N
3881 dienų
 
Laimis Stalkeris
Jei ką domina foto ,facebooke mane susiraskite, mielai visiems padėsiu.Palapinė spėju kiniečių gamybos dėl to ir pigi,bet man tokios pakanka .
3881 dienų
 
Laimis Stalkeris
Prieš trejetą metų nusipirkau savaime išsiskleidžiančią palapinę žūklei,sumokėjau 70lt.nesigailiu nei kiek žiemą naudoju karšių žūklėje.Gaila čia negalima įdėti nuotraukos.Paprastas pigus daiktas,Dugnas atsisega užtrauktuku,vietos man pilnai pakanka karšių žūklėje su dviem meškerytėmis.Pastatoma per 30s,sudėjimas apie dvigubai ilgesnis.Gaminama 2,1x2,1 2,3x2,3 ir2,5x2,5.Beje naudojau ir vasarą kai tenka nusnaust žūklėje .Trūkumas sakyčiau toks didelis vėjas gali spausti ją prie ledo,bet pačiam to patirti neteko .Per didesnį vėją kaip 15-18m|s neteko.Šaltyje -15 pasijungus dujinį šildytuvą tenka nertis iš striukė:s...:ice
3881 dienų
 
siaipzvejys
Turiu nusipirkęs jau keli metai. Nesu nei karto pasiėmęs su savimi į žūklę ... Gal ji aktualesnė tiems kas žvejoja per naktį ? :N:N
3882 dienų
 
aigoris
Vyrai,nejaugi niekas negali patarti del palapines ant ledo?:N
3893 dienų
 
cingis
Tai apie palapinikes žiemai-niekas nenorit patirtim pasidalinti, parekomenduoti, patarti...?:N Tiek to, reiks pačiam ieškoti informacijos ....:fghj:
3904 dienų
 
aigoris
Sveiki,ir as tokios palapines noreciau.Gal tikrai kas nors patarimu pavaris?:)
3907 dienų
 
Nėra prekeivių
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea