Orai Vilnius

Pavadėlių gamyba iš gitaros stygų

 

Vienintelis būdas apsaugoti spiningo valą nuo lydekos žiomenų yra padaryti taip, kad lydeka negalėtų valo apžioti. Na, o tai reiškia, kad tarp valo ir masalo, kurį plėšrūnė atakuoja turi būti įterpta užgaląstiems kaip skustuvas žandikauliams neįveikiamos medžiagos atkarpa. Tokia medžiaga – metalas. Todėl, nepaisant to, kad nuolat diskutuojama apie inovacijas, problema sprendžiama tuo pačiu – paprasčiausiu ir pakankamai primityviu būdu – prie valko tvirtinami plieniniai pavadėliai su sukučių ir segtuku, o pavadėlio gale – masalas.

Dalis žvejų mėgstančių žuvauti su spiningu, o ypač profesionalai vis dar naudoja pavadėlius iš gitaros stygų. Tai vienagysliai pavadėliai, kurių skersmuo – nuo 0,15 iki 0,80 mm (tokio storio – vadinamoji rojalio styga). Stygos – labai tvirtos, po kontakto su lydekos žiomenimis styga dažnai deformuojasi. Ją galima ištiesinti, bet tai prastai atsiliepia masalo žaismui.

Gitaros styga kainuoja apie 5 litus iš kurios pasigaminame 4 pavadėlius. 

Foto reportažą, kaip pagaminti rasite čia: http://www.zvejams.lt/zvejams-pataria/kaip-zvejoti/pasidaryk-pats/1588-pavadli-gamyba-i-gitaros-styg

alt

Diskusijos autorius siaipzvejys , 3995 dienų
Atsakymai
aurimas
tai aisku kad ne su nagais ar burna o kam skirtos reples yra . As susuku su plona vela su replem
3796 dienų
 
siaipzvejys
O su kuo reikia susukti ? O_oO_oO_o
3796 dienų
 
aurimas
as tai is vielos gaminuos
3796 dienų
 
beveik zvejys
nueini i "tamsta" ir sakai 1 nr. stygos reikia, jie iskart klausia ar zvejybai? Ne as vienas ten toks :K jamk 1nr., o storis 0,3 pats tas, 5lt kainuoja. Nuo storio kaina nepriklauso, mazesniems vobleriams as 1nr 0,24 naudoju DZ:
ir daryti patogiau kaip "siaipzvejys" rase:
Truputi informacijos apie pavadėlius rusų kalba http://zakluet.ru/kak-sdelat-metallicheskij-povodok-iz-gitarnoj-struny-izgotovlenie-povodka, o ne sukti su replem, labai kreivi pavadeliai gaunasi
3983 dienų
 
seanjohn
nu jo,mintis gera,reikes bandyti per pazystamus surasti kokia muzikante :)
3995 dienų
 
siaipzvejys
tiksliai - variantas ... pas tave seanjohn Šilutėje tiksliai yra muzikalkė , ten stygos for free :krepsinis:
3995 dienų
 
gee
Eini i betkuria muzikos mokykla ir duos kalna stygu nezinosit kur deti, kaimynas kiekviena pavasary maisa visa atsiveza ;)DZ:
3995 dienų
 
siaipzvejys
Yra net kelios instrumentų parduotuvės. Viena priešais Avitela sausio 15 gatvėje , penkia aukštis už Nordea banko , įmetu žemėlapį http://goo.gl/maps/Fu4Hd ten pigiausiai galima nuspirkti stygas, kurios yra pati ta S:
3995 dienų
 
seanjohn
gera info,reiks isbandyti,tik kazin kur styga klaipedoi nusipirkti :)
3995 dienų
 
siaipzvejys
 
siaipzvejys
Kiek randu informacijos, tai dažniausiai naudojamos stygos 0,30 arba 0,40 mm ir ilgis 20 cm ... kaip jums tokie storiai ir ilgis pavadėlio ?? O_O
3995 dienų
 
Nėra prekeivių
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea