Orai Vilnius

Vobleriai

alt

 Kokius naudojate?Kokius galėtumėte rekomenduoti?Ir  kaip pavyksta ką pagauti? Būtų smagu išgirsti rekomendacijų

Diskusijos autorius garbanius , 4628 dienų
Atsakymai
Zanelis
a ku daryt :) as tik pernai nusprendziau su UL prasidet, siaip tik velkiaudavau iki to...patiko tikrai su eseriais kovot...tai susirgau dabar ir siuo irankiu :K
4481 dienų
 
Marius1
Zanelis
Teisingi įrankiai UL ui S:
Ir požiūris, kad kiekviena silkė suteiks max malonumą su tokiais įrankiaisS:
4481 dienų
 
Zanelis
manau taip ir yra, bet mano nuomone kiekvienas vobleris yra kibus, tik reik tinkamoj vietoj ir tinkamu laiku ji panaudoti :fghj:
4506 dienų
 
siaipzvejys
Labai įdomi vobleriukų pirkimo strategija ... Žmonėms nepasiteisino ir jie jų atsikrato ar kas čia ?
4506 dienų
 
Zanelis
tai kad ner ka porint, kazkur jau rasiau: naudosiu nanofil 0.06 valiuka, o kotukas mano butu Graphiteleader Nuovo Finezza GONFS-732UL-T, o rituke Shimano 2010 Nasci C2000S... tai tiek, o vobleriukus bandau dabar susipirkinet, is ranku pagal skelbimus pigesni :)
4506 dienų
 
siaipzvejys
Na gerai, tai paporink mums, su kokiu valu ruošiesi dirbti ir su kokiu įrankiu mėginsi šokdinti tuos mikromasaliukus ... Nejau su tapačia ?
4506 dienų
 
Zanelis
cia kaip narkotikas :) karta paragaves negali sustot :) o adrenalinas ne mazesnis issiskiria traukiant mikriku :) S:
4506 dienų
 
siaipzvejys
Prasideda :J Žanas maža-žuvis ... Gerai, kad sėdžiu ant kėdės ... o tai būčiau nukritęs ... Įdomus pas tamsta posūkis z)
4506 dienų
 
Zanelis
na manau, kad savo gyvenimo mamukes jau pasigavau :) o db pajust malonuma noriu su super plonais valais ir gleznais irankiais , kad galeciau jaus kiekviena net ir mazos zuvytes spurdesiuka ;) aj tiesiog...durnavoju :) mazazuvis tapsiu :)
4508 dienų
 
siaipzvejys
Kas per idėja mažinti voblerių dydį O_o Kokia čia logika B) Kai visur tik auga jie ... Plius pačiam tikrai jau nėra jokio džiaugsmo traukti lentute iki 2 kg ... Manau mamytės tau daug rimtesnis ir įdomesnis priešininkas ... Būtų įdomu sužinoti, kodėl čia taip su mikro vobleriukais pradedi ... Juk ne pigus malonumas :(
4509 dienų
 
Zanelis
as vobleriais pagrinde velkiauju, bet nuo siu metu pradesiu mikro masalu era, tai per ziema kaupiu ivairiu mikro vobleriuku serija :) aisq gumom irgi bandysiu ypac suvalgomom ;)
4509 dienų
 
cgc
Iki šiol man geriausiai pasiteisino natūralių spalvų aukšlės imitacija, pavyko pagauti tiek lydekų, tiek šapalų.
Taip pat nebloga pradžia buvo su giliai neriančia ir agresyviai dirbančia ešerio imitacija, bet neilgai ją turėjau :D visgi giliai ir kelmų daugiau :D
O kiti tai kažkaip išskirtinai nepasižymėjo.

kas dėl micro tai mes naudojam mažiukus riperiukus ir tvisteriukus, gana pigu ir gana efektyvu. dėl mažų vobleriukų tai nežinau... bent jau man ant mikro dažnai tenka palikti masala užkabinta už dugno, valas visgi plonas... tai vobleriukai truputi brangiai kainuotų. Nebent paviršiuje ar vidutiniuose sluoksniuose prašukuot.
4509 dienų
 
garbanius
Nusipirkau spininga tai bus glaimybė mėginti micro masalus .Kaip tik "Dusia" vobleriai ar kiti micro masaliukai patraukė.
4525 dienų
 
siaipzvejys
Nei žvyno, nei uodegos z/
4628 dienų
 
garbanius
http://www.fishop.lt/mikromasalai/131278-vobleris-r-raine.html
vat ką radau- šiandien buvau parduotuvėje žvejų tai sakė net teko ant tokio pagauti karšį.Kolei patsai nemeginau,bet mastosi kai teks įsigyti jautresnį spiningą tokį daiktą.
4628 dienų
 
siaipzvejys
Tikrai nebandžiau :( neturiu info :(
4628 dienų
 
garbanius
O juma teke naudoti lietuviškus voblerius "dusia"?Ar tuos micro vobelriukus?Ir kaip ant anų kibo?
4628 dienų
 
NerijusM
pritariuS/S/:B
4628 dienų
 
siaipzvejys
Bet ar tai padidintų sugavimo procentą ... Manau mes kiekvienas esame atkalę masalų grupę, su kuria jaučiamės geriausiai S/
4628 dienų
 
NerijusM
spiningavimoz/ butu finansu daugiau tai ir vobleriu daugiau tureciau :J
4628 dienų
 
Nėra prekeivių
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea