Orai Vilnius

Vėgėlės ateina , oi vyrai balnokim žirgus :)

alt

Paseniečiai praneša, kad pasirodė vėgėlės ...

Diskusijos autorius siaipzvejys , 4665 dienų
Atsakymai
valerka
ka tik grizom is zemupio tai vel prastai gaudem naktineis sliekais ir meshlinukais .1vegele dar svesoj pagauta buvo sutemus iki 12 4 slipsiukai kurie kibo ant mesli nuku ,po dvilikos baigesi kliovas ,tai 4 rite nusprendem varit namo
3155 dienų
 
valerka
galvoju antradieni vaziot pazvejot vegeliu ,gal kas kokios info dotu kur kimba
3160 dienų
 
valdas100
Vakar grįžau po dviejų parų žvejybos iš žemupio, vanduo jau nekilo, bet šaltukas nepaleido, sliekai šalo, bet viską vainikavo geras ir gražus oras, bei linksma kompanijaS:Žvejojom keturiese ir rezultatas nedžiugino, viso pagavom 10 vėgėlių ir du šlipsiukus, vieną išgelbėt pavyko. Žvejojom tiek ant naktinio tiek ant mėšlinukų. Kibimai prasidėdavo dar šviesoje:N o po nakties viena arba nei vienos. Susidėjau jau savo amuniciją į sandėliuką ir lauksiu kito sezono. Jei kas dar turite laiko, bei noro ,tada pats laikas, nes mano nuomone yžas jau ne už kalnų:) lauksim ledo dabar:ice:
4247 dienų
 
gutmiksas
valdai100 kur geriause nemune zvejot vegeles
4248 dienų
 
seanjohn
vakar plaskiuose 3 zmones tik 3 pagavom, vieta radom tikrai gera,ir keisciausia kad 2 vegeles draugui sukibo sviesos metu,sutemus nustojo kibimai,vienas kitas patampymas tik budavo,nu ir 10 val.man uzsikabino viena ir viskas.zvieju tuscia,stoti gali kur nori.O vanduo tai stipriai kyla,kai reikejo gristi,plaskiuose kelia apseme,nedaug,bet sauniai vanduo kyla
4251 dienų
 
salamfeko
:)
šiaip man įdomu kaip yra iš tikrųjų tas "vienos žvejybos metu"... apie parą lyg nieko nerašo...

a... pasirodo yra parašyta:

..."4.9. viena žvejyba – vieno asmens mėgėjiška žūklė ar limituota žvejyba nuo atvykimo į žvejybą iki žvejybos pabaigos..."

vėl aišku pykdau :J

aišku nelaikau to brakonieriavimu... (šlipsai taip pat suprantama) taip nieko ir nevadinau :) "brakūšos" tai su tinklais, elektra ir trišakiais...

o šiaip kiekvienas nuo savęs turim pradėt... čia man pagal išsilavinimą noras "iškeikt" buvo... :) priešų neieškau S:
4252 dienų
 
valdas100
Jei skaityt nemoki tai ir nekomentuok tada. DVI PAROS, tada kiek galima pagauti? Po 10 kablių niekas neriša jei taip jau gilinamies. Trys žmonės, dvi paros. Tada kur šlipsus dėt? Išmest kad supūtų? Galėjo pameluot, bet tiesa yra jau tokia. Pažiūrėk į realybę, kiek aplinkui meta, kiekvienas po 10 kotų, ir niekas jų brakušom nevadina.... tada kam pilt žibalą be reikalo. Įdomu kaip pats žvejoji???
Neužpyk, bet įsiutinai tikrai teisingus ir nebrakušas žvejus...... Laukiu atsąkymoE:
4252 dienų
 
salamfeko
man įdomu... kažin kiek vienam galima tų kotų pagal taisykles..? O_o

"...6. Vidaus vandens telkiniuose vienu metu galima naudoti.... bei 4 kitus mėgėjiškos žūklės įrankius. Bendras vienu metu naudojamų kabliukų skaičius negali viršyti 6 vienetų,..."

tai kur čia prieisi prie to Nemuno jei kiekvienas po tiek mes... kaip jūs...

ir dar sugautų žuvų skaičius...

"...8. Vienos žvejybos metu leidžiama sugauti...., ne daugiau kaip 5 vienetus vėgėlių ...."

o jūs kaip žvejojat :N

nuoroda į taisykles:

http://www.am.lt/VI/article.php3?article_id=6433
4252 dienų
 
valdas100
Tai va kolegos, vėgėliautojai,ArtūrasLM grįžo vakar po dviejų parų žvejybos. Jo info: per tris žmogeliukus ir 18 kotų- 16 vėgelių ir karšis. Kas smagiausia kad žmona Artūro visus apgaudė:) pasitaikė du šlipsiukai po nakties,kurių išgelbėt nepavyko:(. Vanduo aukštas, neša žoles ir rastus,net buvo po nakties tinkliukas su žuvim paskendes, bet rado šiaip ne taip:B. Taip kad nesnauskit ir visi prie nemunoz)
4252 dienų
 
seanjohn
buvau uzvakar ties plaskiais,tai viena karsioka,ir daugiau nieko,viena gera kibima pramazinau. masalas buvo varlytes ir naktiniu kuokstas :) kazko silpnai dar,ar kad vanduo stipriai krites ar kad pilnatis,sunku pasakyti
4255 dienų
 
valdas100
Tai va, šiandien grįžau po dviejų parųz), Nemunas neaukštas, žolių neneša, bet viską daro pilnatis:( oras bjaurus, lijo,ant subinės visi nusileidome:p:. Žvejojome trise,metėm po keturis kotus ir per dvi naktis viso 7 vėgėlės. Nieko netrukoIBI kompanija liuksinė, beja buvau pasiėmes savo jaunąjį žveją,kuris talkino kiek tik galėjo, šaunuolisS:. Visi kibimai nuo 5 vakaro iki 12,toliau nulis, viską pagavom ant slieko.Varlikė nesuveikė, šią naktį tupi Tomis,kažin kaip jam ten seksis:N lauksim info iš jo. Visos pas mus nuo 1,5 iki 4,3 kg,keista, bet nei vieno šlipso.:F: biški padariau, bet gal rytoj, šiandien nusikalęs juodai:)
4255 dienų
 
vytas2
valdai tai kaip ten su vegelem reikalai? kur informacija :z:z)
4256 dienų
 
adminas
O_o
4505 dienų
 
salamfeko
S/
4557 dienų
 
siaipzvejys
Privažiuoti galima ir iš ten ir iš ten. Bet arčiau kulniuoti iš Juodkrantės, Preilos ar Nidos pusės. Bet pinigais tai brangiau, nes reikia mokėti už keltą ir panašiai. Vėgėles dažniausiai žvejojamos farvateriuose, kur gyliau, bet būna visaip ... Kimba tik ant žuvelės. Dažniausiai stinta. Kiek esu žvejojęs su gyva ar negyva stinta, visada pagadaudavau.
Juodkrantės pusėje su nakvyne privačiame sektoriuje jokių problemų, bet va iš Rusnės pusės, tai jau sunkiau. Bet pavažiavus kelis kilometrus link Šilutės, kaip ir su viešbučiais klausimai išsisprendžia. :fghj:
4557 dienų
 
salamfeko
būtų labai įdomu plačiau apie žvejybą kuršmarėse, iš kur geriau privažiuot (nuo ventės pusės, ar iš neringos pusės patogiau nukakt iki žuvingų vietų);

ir daugmaž kuriose vietose reiktų ieškot vėgėlių (gal kokį žemėlapį su gerom vietom, ar kažką :) );

kur galima sugalvot apsistot nuvažiavus ne vienai dienai;

dar neišbandžiau žvejybos kuršių mariose, todėl bet kokia informacija būtų labai naudinga :z::z:
4557 dienų
 
siaipzvejys
Vėgėlė noriai kimba nuo ledo Kuršmarėse. Ta pati lydekinė vėliavėle ir stinta ant kablio. Kimba gerai ... :ice:
4557 dienų
 
valdas100
Turbūt dar kava veikia, bet save nugalėsiu:K
4573 dienų
 
cingis
Valdai100, eik miegoti, juk po žūklės esi?
4573 dienų
 
Nėra prekeivių
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea