Orai Vilnius

Aktuali informacija apie Nemuno deltos regiono parką

alt

NDRP naujienos

Diskusijos autorius siaipzvejys , 4601 dienų
Atsakymai
popkis
Kuojos keli karšiukai...leitj ir pakalnej
3651 dienų
 
begalwis
Kaip reikalai zemupyje ? Ar kimba kuojos, gal pasitaiko koks karsiokas, verta bandyt pries draudima?:)
3658 dienų
 
cingis
Nauja ir patikima informacija: Atmatoje jau kimba rudeniniai karšiai .....:fghj: draugas iš Šilutės, vakar buvo: 5 karšiai ant mėšlinio.... S:
3878 dienų
 
Modestas
Beja praeita savaite upaity maciau kaip gaide samus vienas ekipazas. Pleskeno su tuo itaisu i vandenim, tai likau nustebes uz kokiu 600 metru jie ten plake o girdejosi labai gerai. Tik nezinau ar ka pagavo :)
3915 dienų
 
Modestas
Na pagaudavau eseriu graziu ir starkiu pusetinu, aisku kiekiai neipatingi. Pastaruoju metu geriau kibo atmatoj, bent veiksmo budavo. Buvai praeita savaite tai vejas ziaurus ir likau normaliai nepazvejojes, nei kibimo nesulaukiau atmatoj tai upaity pora eseriu islupau ir dumiau namo... Gal dabar isvis nebekimba nezinia plin ...
3915 dienų
 
seanjohn
o ka tiksliau pagauni modi?nu tas laikas dabar nedekingas,as ir kol kibo gaudziau starkus,nu paskutiniu metu kiek bandziau tai nulis,tai dabar persimeciau ant sapalu ir upetakiu,nes nezinau ka siuo metu gaudyti :)
3915 dienų
 
Modestas
Tiek atmatoj tiek upaity vis pagaunu kazka, bet jop sunkiai. O va i senvage dar list nebandziau bet reiks butinai siais metais... . Sunku ir sugalvot kazka tiesa pasakius, marios nuobodus reikalas nors ir galima pagaut geru laimukiu .
3915 dienų
 
seanjohn
starka viena kita dar sugauna skirvytei,pats bandziau atmatoi,bet jau nieko gero,rudens reikia laukti,o dabar pagrindas ant sapalu varau atmatoi,vidurvasaris yra tai sunkiai su zuvim modi,ir su valtimis zveju mazai jau yra skirvytei ir atmatoi,gal lydeku eitu pagauti senvagei,nzn,reikia bandyti
3915 dienų
 
Modestas
Tai gal gali parekomenduot kur butu galima ryt rezultatyviai praleist diena su spiningu ir valtim rp? Gal kas ka rimtesnio sugaudo nieko negirdet?
3915 dienų
 
aigoris
Taigi dekui ir uztokia info
3915 dienų
 
seanjohn
aigori as kalbu apie nemuno deltos regionini parka,gyvenu pamaryje,ir daznai ten zvejoju,pats su spiningu zvejoju daugiau,bet matau ka kiti pagauna ir siaip pasisneku su zvejais,ir draugai zvejoja,taigi tokia info
3915 dienų
 
aigoris
Sveiki,tai kurio dabar tiket?
3915 dienų
 
seanjohn
eina pagauti plakiu,viena kita karsi ir buozgalviuku :)
3915 dienų
 
aigoris
Dekui uz info,tai puiki zinia
3915 dienų
 
Vidas
Aplankiau savo vėgėliavimo vietą ties medžiu po Rambynu. Kas ten žvejotate - žinote. Salačiai, karšiai vartosi. Dideli.
3915 dienų
 
aigoris
Pasedesim Vytai,pasedesim tik manau sestadieni greiciau tai busz)
3915 dienų
 
cingis
:s: Norėtūsi pailsėti, pasėdėti su dugninėm, kur nors prie Nemuno, Atmatos, Skirvytės : gal buvote kas, paskutiniu metu, tuose plotuose? :N Ir išvis, kodėl tylime: negi trobose visi sėdite ir nekontaktuojate su gamta? :J
3916 dienų
 
offshoras
Faktas :)
4204 dienų
 
siaipzvejys
Realu tai kas realiai kibo. Viskas kita, tik dažniausiai žvejų pasakos :)
4204 dienų
 
offshoras
Vakar - siandien Skirvyte 3-a betonke,galas uz slagbaumo, nieko ispududigo, bet kibimu buvo millionas DZ: Vienu momentu teko net prakaita nuo kaktos valyt :). Pagrindine fluora ir fauna - plakiai, keleta podlesciku ir meksru. Didziausias karsiokas 1kg . Sutikom vietini zveja, istorija apie didelius karsius - kibo vakar, kibs rytoj :N . Surinko karsiai cemodanus ir isplauke biski pakeliaut :) Sake kad kazkoks jo giminaitis lupa didziosius karsius Nemune ties Jurbarku :)
4204 dienų
 
Nėra prekeivių
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea