Orai Vilnius

Štai kas būna, kai vietinius vaikai nuo jų ežero

Plačiai paskelbta akcija „Lašiša-2013“, kurios metu didžiausias dėmesys yra skiriamas lašišinių žuvų apsaugai neršto metu, „užliūliavo“ brakonierių, kuriems tinka ir kitokios žuvys, budrumą. Manydami, kad visi inspektoriai budi prie upių, jie drąsiai traukia tinklus kituose vandens telkiniuose.

turbo.sprendimas

          Ukmergės rajono gyventojai R. S ir S.I susirado nedidelį nuošalų ežeriuką ir pradėjo jame šeimininkauti – pastatė tinklą, užmetė keturias meškeres ir visą pusdienį sėkmingai traukė žuvis. Negana to – jie dar varė nuo to tvenkinio ir vietinius gyventojus, kurie bandė prie jo prieiti su meškere.

          Piktai užsipuolė jie ir Ukmergės rajono agentūros inspektorių, kuris, apsimetęs žveju, su meškere rankose priėjo prie tinklą traukiančių pažeidėjų. Pažintis buvo pratęsta skaičiuojant neteisėtai sugautas žuvis ir kraunant žūklės įrankius į aplinkosaugininkų automobilį.

          Paimtas statomas tinklas, guminė pripučiama valtis su irklais, keturios lydekinės meškerės ir sugautos žuvys – trylika karosų ir viena lydeka. Teks atsakyti pagal ATPK 87 str. 3 dalį, kuriame numatytos baudos nuo 400 iki 1000 litų bei atlyginti padarytą žalą žuvų ištekliams.

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea