Orai Vilnius

zvejams.lt komanda startavo spiningavimo varžybose

Šiandien aš (Zanelis red. pastaba) ir Marius1 nusprendėme sudalyvauti spiningavimo varžybose, kurias organizavo klubas „spiningavimas.lt“ Obelijos ežere. Renginys buvo tikrai puikiai surengtas, dalyviu sugužėjo net 51 komanda, kas buvo labai netikėta, nes planavo apie 30-35 komandas. Mes jau pradėjom nerimauti, ar bus vietų, ar nemėtysim vieni kitiems į valtis masalų. Na, bet noras žvejot buvo begalinis, todėl prieš pat startą užsiėmėm vietą prie starto linijos ir išklausę instruktažą rovėme iš visų mūsų elektrinio varikliuko galių į plačiuosius vandenys.

var1

Beje, norėjau priminti, kad prieš porą dienų buvome Obelijoj pasitreniruoti. Tai pagavom 12 lydekų (Marius1 pagavo 5,3kg), kitos vos vos perlipo legalumo ribą.

Taigi, išlėkėm į jau numatytą vietą. Valtys iškart pasisklaidė po visą ežerą-vieni į kairę, kiti į dešinę. Mes buvom dešinieji J. Nuplaukę į tašką, kurį jau buvome pasižymėję GPS imtuve, pradėjome merkti mūsų masalus į vandenį. Koki pusvalandį bandėme atrasti spalvą, nes oras nuo treniruočių skyrėsi kardinaliai. Staiga Marius1 pagaliau užkabino pirmą silkutę ant DEPS natūralios spalvos voblerio. Aš čiupau iškart ir pasikeičiau į panašų voblerį, tos pačios firmos. Kol dariau keitimą, Marius nemažino apsukų ir pagavo dar vieną. Aš jau nebepamenu kuri buvo legali kuri ne, bet po kiekvienos pagautos, mes jas matavom ir jeigu ji atitikdavo 45cm, kabindavom ant kukano. Šių varžybų taisyklės leidžia atsivežti tik 5 didžiausias žuvis, todėl tikslus matavimas būtinas. Pamate mūsų laimikius valtys pradėjo buriuotis apie mus, bet jie buvo tik žiūrovai mūsų šou :D pusvalandžio bėgyje Marius1 ištraukė 6 lydekaites, o aš tik vieną. Aplink daugiau negaudė niekas. Marius tiesiog degė iš džiaugsmo. Bet deja, kaip staigiai kibimas prasidėjo, taip staigiai jis ir baigėsi. Tada pradėjom plaukiot ir ieškot naujų vietelių, maudėm įvairius voblerius. Kabindavosi viena kita, bet dabar jau tik man. Įpusėjus varžyboms, mes jau buvom pagavę 10 žuvų, bet deja įskaitinių tik 4 (Marius1-6vnt., aš-4vnt.). Teisėjas plaukiojo aplink ir vis atveždavo informaciją, kad nelabai kam kimba, visi turi po 1 – 2 žuveles. Mus tai džiugino, bet mes nežinojom kaip sekasi į kairę puse pasidavusiems žvejams. Jau kai pagavau 5 įskaitinę žuvį, visiškai apsiraminom, nes norma jau buvo įvykdyta. Dabar reikėjo tik gerinti dydį. Bet kaip tyčia kibo tik „šušarinės“. Panašiai kas pusvalandi vis pagaudavau po viena „šušarioką“. Jau net aplenkiau Mariaus laimikių skaičių. Laikas jau tiksėjo į pabaigą, todėl nusprendėm judėti link finišo linijos, bet vis kur nors sustodami pamėtyt perspektyviose vietose. Prieš pat pabaigą dar pagavau vieną lydekioką, pamatavus jis buvo 47cm, todėl nusprendėm pakeist ant „KUKANO“ kabantį 45cm. žuvelioką. Dar juokais siūlėm kam nors pirkt jį, bet pasijuokę paleidom į namus. Viso mūsų buvo pagauta 14 lydekų (Marius1 - 6vnt., Žanelis - 8vnt.). Išlipus į krantą, teisėjai tuoj pat čiupo matuoti mūsų laimikius ir sverti. Mūsų nelaimei viena lydekaitė buvo tik 44,5cm, todėl jos neįskaitė ir teko ja tuoj pat paleist. Kitų žuvų susumuotas svoris buvo 2870gr. (kaip vėliau paaiškėjo tai lėmė mums 8 vietą). Mūsų nelaimėj, iš kairės pusės atvykę žvejai pagavo daug mažiau, bet daug didesnių žuvų. Buvo laimikių ir 5,5kg , ir 4, ir 2 kilogramų.

Taigi, varžybos mums labai patiko. Manom, kad ir kituose etapuose būtinai sudalyvausim.

Tikslesnę informaciją būtinai patalpinsiu, kai organizatoriai ją patalpins į savo oficialų puslapį.

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea