Orai Vilnius

Viskas karpių žūklei 2013

Šiandien  man darbo diena, nors kalendoriuje ir šeštadienis. Atsilaisvinu tik prieš 14 valandą, ir kaip dauguma “karpininkų” traukiu į Kaune vykstančią kasmetinę žūklės reikmenų parodą „Viskas karpių žūklei 2013“.

 Garsiausias pasaulio firmas atstovaujantys prekybininkai ir Lietuvos gamintojai pristatė 2013-ųjų metų karpinės žūklės įrankių bei jaukų naujienas. Tik čia apsilankę dalyviai pirmieji su jomis susipažino ir įsigijo.

Vos įžengęs į parodos salę buvau priblokštas dalyvių gausos – maniau bus kelios dešimtys žioplinėjančių ir tiek, tačiau labai klydau. Meškerės brolių buvo kur kas daugiau – norint patekti prie vieno ar kito stendo reikėjo netgi pasistumdyti.  Nors esu daugiau “feeder” žūklės mėgėjas, tačiau šioje parodoje tikrai pamačiau kai ką įdomaus, įvairiausi kvapai ir dipai svaigino galvą. Kai ką panaudosiu ir ateinantį sezoną.

Parodos metu vyko gerų bičiulių Remigijaus ir Kęstučiu kurto mokomojo filmo apie karpių žūklę premjera. Už tikrai simbolinę 10 litų sumą buvo galima įsigyti ir DVD diską.

Taigi šiandien truputį supavydėjau “karpininkams” – kodėl nėra parodos skirtos spiningautojams ar feederio, plūdinės gerbėjams? Būtų "Viskas plakių žūklei 2013", o dabar?  Manau būtų visai šauni idėja prekybininkams. 

PK1

PK2

PK3

PK4

PK5

PK6

PK7

PK8

PK10

PK11

PK12

PK13

PK14

PK15

PK16

Straipsnis pagal marciusxxxx.blogspot.com

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea