Orai Vilnius

Reidas

reidas 2013 titoŠių metų kovo 16-17 d. Marijampolės RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcija organizavo reidus, kurių tikslas buvo mėgėjų žvejų  kontrolė žvejojant ant ledo bei šiuo metu vykdomos akcijos „Lydeka – 2013“ prevencija. Į pagalbą buvo pasitelkti neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai. Reido metu buvo tikrinami Marijampolės, Kazlų Rūdos ir Vilkaviškio rajono savivaldybių vandens telkiniai.

Apibendrinus reido rezultatus galima teigti, kad situacija dėl mėgėjų žvejybos leidimų yra tikrai pagerėjusi. Patikrinus 70 žvejų žvejojusių Paežerių ežere Vilkaviškio r. sav. pažeidimų nenustatyta, visi žvejai turėjo leidimus arba nemokamą teisę žvejoti. Kituose vandens telkiniuose dar buvo patikrinti 56 žvejai, tačiau jau čia nustatyti 6 žvejai, kurie neturėjo įsigiję atitinkamų mėgėjų žvejybai reikalingų leidimų. Šiems pažeidėjams buvo surašyti administracinio pažeidimo protokolai. Žvejojusių lydekas žvejų nebuvo.

Reido metu, Vilkaviškio r. savivaldybėje ties Bebrininkų kaimu, nustatytas ir pirmas pernykštės žolės deginimo atvejis. Piliečiui „piromanui“ taip pat teks atsakyti administracine tvarka.

Straipsnis pagal mrd.am.lt

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea