Orai Vilnius

Žvejai megėjai ir toliau pažeidinėja megėjų žvejybos taisykles

toliau pazeid zvejai1 titoPanevėžio miesto agentūros aplinkos apsaugos inspektoriai suorganizavo du reidus Panevėžio mieste esančiuose vandens telkiniuose, dėl mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių reikalavimų laikymosi. Patikrinta 15 žvejų mėgėjų, nustatyti 3 pažeidimai, nes žvejai neturėjo mėgėjų žvejybos leidimo, suteikiančio teisę žvejoti. Galima pasidžiaugti, kad mėgėjai mieste žvejodami tampa vis sąmoningesni, draudžiamų žvejybos įrankių rasta nebuvo, nenustatyta draudžiamų žvejybos būdų.
          Labai gaila, kad asmenys turintys  nemokamą žvejybos teisę (valstybinio socialinio draudimo pensininkai), nesinešioja tai patvirtinančių dokumentų. Atsižvelgiant į žmogiškąjį faktorių ir pagarbą senoliams, jiems administracinės baudos nebuvo taikytos, nors asmenys informuoti, kad pagal LR aplinkos ministro įsakymą 2013 m. sausio 4 d. Nr. D1-12 “Dėl mėgėjų žvejybos leidimų išdavimo tvarkos aprašo” II skyr. 4 p. visi asmenys, turintys nemokamą teisę mėgėjiškai žūklei, privalo pateikti tai patvirtinantį dokumentą.
         Nors apie smeigų reikalingumą informacija buvo viešai skelbiama per visuomenės informavimo priemones ir ne kartą, tačiau vis dar atsiranda žvejų – mėgėjų, kurie ignoruoja saugumo priemones, nevertindami savo gyvybės.

toliau pazeid zvejai tito

Straipsnis pagal prd.am.lt

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea