Orai Vilnius

Koka kolinė sistema

gerasPerskaičius, Vido istoriją apie Pora dienų ant ežero per Kalėdas, pastebėjome, gan įdomų bambalį, pritaikyta lydekų žūklei nuo ledo. Autorius, mums atsiuntė platesnį Coca_colinės sistemos aprašymą.

Kad nugriuvus buteliui jo šonas neprispaustų valo, ant butelio uždedu specialiai išpjautą plastikinį žiedą. Butelio gale nuo kamščio pusės yra apie 3mm pastorėjimas, todėl tas žiedas, pastačius butelį nenukrenta. Išpjauta turi būti labai tiksliai, kad per tą pastorėjimą vos vos užsimautų.  Prie butelio kamščio prikniediju kvadratinę plastikinę maždaug 10x10cm dydžio plokštelę. Ant jos butelis ir stovi. Ir net nuo vėjo negriūva. Jei vėjas labai stiprus – ant tos plokštelės galima dar sniego užmesti. Kad kertant lydekai butelis nepradėtų suktis, sniege padarau briaunelę tai plokštelei atremti. O šiaip tai tiesiog ant butelio suplonėjimo suvyniotas valas ir viskas. Ant eketės dedu linoleumo gabalą, išpjautą apie 5cm didesnio diametro, nei eketės diametras. Centre skylutėje elektrotechninė gofra. Papildomai apkasu sniegu.  Šita sistema nėra niekad prišalusi net ir prie -20C.

Lydekas gaudau jau apie 20 metų. Išbandžiau visas sistemas, kiek tik žmogus yra sukūręs. Šita – pati geriausia. Tačiau turi ir trūkumą. Užima daugiau vietos, nei naujoji sistema su įstatoma ritele ir eketę uždengiančiu plastikiniu blynu, kurių dabar pilna pirkti prekybos centruose po 6-10Lt. Anoji tikrai nebloga.

 

Vidas Vilčinskas

cocacoline.sistema1

cocacoline.sistema

geras

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea