Orai Vilnius

Žuvį ir tinklus slėpė šaldiklyje, po lova ir židinio kamine

brakonieriai82.1Šių metų gruodžio 7 dieną, vykdant reidą, Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai kartu su Medžiotojų žvejų draugijos Rokiškio skyriaus darbuotojais Rokiškio rajono Dviragio ežere, ties Salų kaimu per tirštą rūką pastebėjo du piliečius plaukiančius medine valtimi ir traukiančius iš vakaro jų pačių pastatytus tinklus. Pastebėję pareigūnus „žvejai“ išplaukė į krantą ir užsirakino namuose.

         Po kurio laiko, tik iškvietus Panevėžio vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnus, atrakino duris ir įsileido į vidų. Apie neteisėtą žūklę aišku jie nieko nežinojo, tačiau vėliau išsiaiškinta, kodėl jie taip ilgai neįsileido pareigūnų, mat sugautą žuvį ir tinklus slėpė šaldiklyje, po lova ir židinio kamine.  

         Išsiaiškinta, kad tai Rokiškio rajono ir miesto gyventojai, kurie neteisėtai žvejojo septyniais statomais tinklais.  Už neteisėtai sugautas 4 – lydekas, 9 – starkius, 12 – plakių, 4 – karosus, 1 – ešerį ir 20 – karšių žala vandens gyvūnijai siekia 2291,58 litus. Taip pat brakonieriams teks sumokėti ir administracines baudas, kurių dydis siekia nuo 400 iki 1000 litų.

         Minėtiems piliečiams teko atsisveikinti su kitais neteisėtai namuose laikytais tinkliniais ne mėgėjiškos žūklės įrankiais, bei medine valtimi, kuria buvo vykdoma neteisėta žvejyba tinklais.

Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamentas

brakonieriai82

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea