Orai Vilnius

Kas kur kimba Pamarys 2012-03-19

Nemunas.03.19Sveiki žvejai,

Zvejams.lt dalyvių prašymu, žinoma ne specialiai, bet pakeliui užsukau į Rusnės salą, pasižiūrėti kokia gi ten situacija. Tą dieną lijo, pūtė piktas, gūsingas Vakarų vėjas. Brrr, labai nemalonus, kai esi tam nepasiruošęs .

Dabar kiek plačiau apie vandenį. Rusnės uostelyje ledas skaičiuoja paskutinias valandas. Visas korėtas, korėtas, įmirkęs ir jo kraštai skalaujami Nemuno bangų. Ant jo radau kelis žvejus (žinoma buvau kiek ir apakęs iš nuostabos), labiau jie man buvo panašūs į žuvų (ungurių) maistą, nei į protingas būtybes. Tik lai anie nesupyksta ant mano išsireiškimo.

Visas Nemunas atviras, o tame uostelyje ledas nusibaigęs, bet vis tiek lipama ... Kol apvažiavau ir susiruošiau nupaveiksluoti, jie ir spėjo nulipti. Pagal eiseną ir kibiro švytavimą, supratau, kad švarūs nuliai ...

Nemunas kaip ir minėjau, plačiąja prasme švarus. Dar ledo lytis ir matosi, bet tai jau pabaiga .

Nemunas3.19

Apsiklausiu vietinių gyventojų, tai man visi porina kas buvo vakar užvakar ar dar seniau... Bet kas vyskta dabar niekas, nieko konkretaus pasakyti negali. Tai va kas liečia vakar - kibo stinta vienetais ir tik kelias valandas. Kas tupėjo ir pataikė, tai vakarienei sugavo. Vietiniai žvejai, jau ruošiasi karšių žūklei, nes neužilgo jie turėtu kilti į viršų. Kaip ir ką jie planuoja daryti, nelabai man iš jų alinių kalbų pavyko suprasti.

Skambinu mūsų diskusijų sielai Vytui (Cingis), gal turės laiko palėkti į Mingės kaimą pasižiūrėti kas geresnio ten vyksta. Bet anas, buvo išėjęs pasikasti slieskų, pas ūkininką. Jis žino puikias karšių žūklės vietas prie Minijos ties Sakūčiais. Kadangi GediminasP iš Vilniaus grasosi atvykti savaitgalio žvejybai, būtų nemandagu man dar kart nepatikrinti kas geresnio vyksta Mingės kaime. Kur konkrečiai kas nežino, spauskite čia.

Situacija Mingės kaime sekanti. Žvejų yra. Kimba raudės. Gražios riebios, dvi ir keptuvė pilna. Ne kepimo skarda, bet keptuvė :) Ryte kibo karšiai. Apie stintas girdėję, bet niekas tuo momentu nežvejojo. Žinau tik tiek, kad vakar sekmadienį, agurkais kvepiančių žuvų buvo sugauta.

stinta

Kadangi Cingio namuose neradau, išlėkiau vienas link Mingės kaimo. Abu keliai tiek iš dešinės, tiek ir iš kairės pusės pravažiuojami, nors kai važiuoji ir žiūri į tolumą, galvoji, kad teks suktis atgalios.

kelias

Pievos iš visų kelio pusių apsemtos Minijos upės vandeniu, pilnos paukščių, laukinių ančių, gulbių ir kitų ...

Minijospievos

Minijos.pievos

Nors pati Minija neišlipusi iš krantų, bet kai kuriose vietose labai arti kranto linijos .

Minija

Tai va tiek... Ups, užmiršau parodyti raudes :)

Raudes

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea