Orai Vilnius

Kas kur kimba 2011-08-12

mergike3Sveiki žvejai ir žvejos,

www.zvejams.lt kibimo prognozės atsižvelgiant į esminius faktorius šiai savaitei yra niūrios. Jei savaitgalį, kaip žada orai gerės ir slėgis nešokinės, žūklės rezultatai, turėtų padėti jums atsigauti. Manau ne tik mus, lietus jau įveikė. Bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Dabar palankus metas prisirinkti naktinių sliekų.  Kitos savaites kibimo prognozes bus jau šį pirmadienį.

Šią savaitę orai mums nepašykštėjo lietaus, vėjo, jūroje didelių bangų, besikeičiančio slėgio. Ir mūsų žūklės planai griūdavo...

Baltijos jūroje, anot ,Audriaus Jakšto, visą šią savaitę niekas neplaukė į žvejybą menkių. Didelis vėjas, aukštos bangos. Neplaukė nei maži, nei dideli laiveliai...

Mariose, kas nepabūgo darganos, pagavo karšių, raudžių. O drąsiausi ištraukė ant naktinio slieko ir ungurių. Per tokius orus nelabai kas plaukė su valtimis į marias žvejot...

Mažeikiai, visą savaitę pila lietus. Mažeikiuose ir aplinkui nelabai yra kur žvejoti. Žvejai neaktyvūs ir dar neapsisprendę ar vyks savaitgaliui į žvejybą. Kur žvejoja mažeikiškiai, nepavyko iškvosti, mėginsiu kitais kanalais rasti informaciją.

Ekstra informacija, kas nežino kur Mažeikiuose žvejoti - tai yra Juodeikių tvenkinys tautoje vadinamas Varduvos tvenkiniu ir Plinkščių ežeras. Gamyklos Mažeikių nafta pusėje gaudo šio metu karšius, ešerius, kuojas, lydekas , karpius ir starkius. Čia Varduvos tvenkinyje. O ežere - kimba kuojos, karšiai, ešeriai, lydekos ir unguriai. Taip pat vietiniai mėgsta pažūklauti Ventos ir Varduvos upėse. Čia gaudoma kuojos, karšiai, lydekos ir šapalai. Taip pat šiame regione yra 52 tvenkiniai. Dalis jų yra privatizuoti. Daugiau informacijos apie geras žūklės vietas jums suteiks Klubo nariai, jei prisijungsite prie pokalbio kambario Mažeikių rajono vandenys.

Skuodas, žvejai dabar gaudo karšius. Orai, kaip ir visoje Vakarų Lietuvos pusėje subjuria. Upėse vanduo pakilęs ir murzinas. Kas nemėgsta per lietų žūklaut arba neturi geros aprangos yra linkę atidėti žvejybą laike ir truputi išlaukti. Pagrindine Skuodiškiai žvejoja Skuodo jūroje ir Mosėdyje. Žinoma patikrina ir mažesnius vandens telkinukus. Yra ir informacijos iš to krašto, kad suaktyvėjo didžiosios lydekos. Jau sugauta ir geresnių egzempliorių. Taip pat, vis dar kimba vienas kitas lynas. Bet nedideli.

Kibimas Nemune silpnas. Vienetinis kibimas karšių. Bet karšiukas įgauna svorį. Geriau kibo savaitės pradžioje. Žvejyba geresnė naktį. Ešerys, lydekos, šamai kimba, bet dambuose. Gal kiek geriau kimba plakis, kuoja. Rusnės saloje, kanaluose bando pagauti lynų, karosų ir lydekų. Bet tie kanalai tiek užžėlę, kad labai sunku žvejoti. Plus juose nuleistas vanduo. Žvejus sutiksite ties Skirvytės 2-3 damba ir Atmatoje daugiau per vidurį.

Aplinkui Vilnių ežeruose situacija tokia. Vis dar kimba karšiai, lynai, raudės, kuojos. Vienas kitas peiliukas papuola. Na dar ant mikro masalų ešeriukai. Vilniečiai pasiūtę dėl pažaliavusios Neries. Taip pat ant oro. Saulė ryte šviečia, pasišėrei, vakare reikia žvejoti - lietus pila. Viskas kaip į pelkę. Žuvis vos ne iš rankos šeriamos. Apskambintos parduotuvės tiesiog verkia, kaip nėra prekybos. Daug žiūrovų, nulis pirkinių. Mielieji, vilniečiai, palepinkite savo parduotuves pirkiniais.

Palangos tiltas, kaip visuomet aplipęs žvejais. Draugai, pokalbis, daug gražių merginų - akims. Porelės, grupelės vaikščioja pirmyn ir atgal. Zuja dviratininkai, pykstantys ant pėsčiųjų, katrie nesusipranta anų praleisti. Užsimiršau, kad čia apie kas kur kimba. Tai ant Palangos tilto nekimba. Neskaitant vienetines plekšneles (penkia kapeikes), vieną kitą rotaną (bučoką).. Manau žvejams, Smagus laikas praleistas šalia vandens yra svarbiausia, čia. Beje šiandien jau išlindo saulė. Tikiuosi, kad rytoj išvis pragiedrės.

Visiems nei žvyno, nei uodegos...

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea