Orai Vilnius

Kas kur kimba 2011-07-22

laivas8Sveiki žvejai ir žvejos,

www.zvejams.lt kibimo prognozės atsižvelgiant į esminius faktorius šiai savaitei yra gana palankios. Kitos savaites kibimo prognozes bus jau šį pirmadienį.

Šią savaitę orai mums nepašykštėjo nesveiko karščio ir griausmingų liūčių. Slėgis šokinėjo kaip pašėlęs. Žuvys nežinojo ką daryti. Ar maitintis, ar badauti?

Baltijos jūroje, aplinkui plūdurą (Šiaurės kryptimi) 30 m gilyje trečiadienį buvo sugauta daugiau nei 70 menkių. Pagautų menkių svoriai neįspūdingi. Nuo 500 iki 700 gramų. Žinoma viena kita ir kilograminė. Bet nestebuklas. Ketvirtadienį, buvo tvanku ir karšta, tad kibimas buvo ženkliai mažesnis. Sugauta daugiau nei 20 vnt. Ir laimikių svoriai iki 3 kg. Pirmu atveju žvejota su pilkeriais ir sistemėlėmis, sekančią dieną, nekimbant ant pilkerių, žvejai išbandė giluminį velkiavimą su vobleriais. Žuvies ketvirtadienį ieškota plačiai. Ir kibimas buvo fiksuotas iki 43 metrų gylyje. Arčiau jūroje rezultatai labai menki.

Mariose gerai kimba karšiai, ešeriai net iki 800 gramų, kaip visada kuojos, plakiai, raudės. Starkis, bet labai smulkus. Praktiškai nelegalai. Per tuos karščius prisdaugino dumbliai ir marių, bei vietomis jūros vanduo žydi.

Tauragės pusė. Visi žvejai susikoncentravę ties karšiu žvejyba. Anie kimba Nemune, Bauskų užtvankoje. Upėje Jūra raudė, plakiai, kuojos, ešeriukai. Kaip sakoma smulkmė. Šapalų kibimo nėra. Nemune ant dambų sugaunamos gražios lydekos. Žvejai bando sugauti šamų, bet šią savaitę, rezultatai menki, todėl nėra jokių žinių. Kimba vienas kitas starkis. Egzemplioriai papuola ir 2 kg. Bet sugauna tik tie kas moka. Nustojo kibti ir starkiai nelegalai.

Šiaulių pusė. Kimba karšiai, lynai, ešeriai. Karšiai nuo 500 gramų iki 1 kg. Lynų sugaunama ir labai gražių. Ešeriukus "medžioja" Švedės ežere. Žvejų daugiausiai sutiksite prie Šiaulių jūros, Gudeliuose ir Švedės ežere. Pagrinde žvejojama su dugnine ir plūdine meškerėmis. Pagrindinis masalas - musės lerva ir kukurūzas. Pašarai perkami konkrečiai žuviai ir labiau su natūraliais kvapais.

Kauno pusė. Kauno mariose aktyviai kibo karšis. Pasiekitus orams jų kibimas apstojo. Bet vakarykščiai žvejų laimikiai įspūdingi, nes buvo sugauti ir 4 kg dydžio karšiai. Aplinkui Kauną tvenkiniuose silpnai (įtariame dėl orų) kimba lynai. Upėje Neris kimba daugiau smulkmė ir ta kas svarbiausia, apstojusi. Kibo smagiai lydekos ties Kriukais. Šiandien rezultatai silpni. Mariose ties Birštonu ir Nemune ties Pociūnais žvejai sugauna šamukus. Bet visi praktiškai nelegalai. Vieni juos paleidžia, kiti tempia namo. Kiekvienas elgiasi pagal supratimą. Masalas sliekas ir musė lerva.  Savaitgaliui žvejai aktyviai perka karšiams pašarus. Pagrinde raudonus. Kvapus ima natūralius.

Alytaus pusė. Paskutiniu metu orai žvejybai katastrofa. Bet vis tiek žvejai laiką leidžia prie vandens su meškere. Kimba karšiai (neblogai). Obelijos ežere - raudės. Lynai labai silpnai. Daugiau pagauna vienetai, kas žino vietas ir moka juos gaudyti. Šamukai - labai gerai, bet visi nelegalai. Lydekos vienetais, bet virš kilogramo.

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea