Orai Vilnius

Verslo galimybės portale zvejams.lt

mintys

Daugelis žvejų mėgėjų norėtų savo pomėgį perkelti į žūklės verslą. Puikiai išmanydami žūklės niuansus, čia mato savo idėjoms nišas bei perspektyvas, bet sunkiai ryžtasi tai daryti. Priežaščių nepradėti labai daug - dideli startiniai kaštai, didelė "tikėjimosi" rizika, menkos patirtis versle, tinkamų konsultantų stoka.

Tinklapis zvejams.lt ne tik vienija žmones, kuriems rūpi žvejyba, bet ir unikalus verslui vystyti įrankis. Didžioji lankytojų dalis - žvejai, kurie domisi žvejybos įrankiais, renginiais, žūklės paslaugomis,  žuvingomis vietomis. Tai aktyvūs ir išsilavinę žmonės, kurie atviri naujovėms. Vadinasi, pasinaudodami portalo auditorija galite priartinti savo įmonę, jos siūlomą produkciją prie kliento, kuriam nesvetima kas nauja ir sustiprinti savo parduodamų prekinių ženklų vertę.

Visi žinome, kaip sudėtinga elektroniniame versle pradedančiajam - visada tenka mokėti dviem būdais - arba kurti turinį ir tikėtis, kad jis bus įdomus potencialiam lankytojui, arba mokėti pinigus reklaminėms kompanijoms ir tikėtis, kad tai pritrauks didelį būrį klientų. Tiek vienu, tiek kitu atveju išlieka "tikėjimosi" dedamoji, kuri niekada negarantuoja sėkmės. Portalas zvejams.lt siūlo jau gatavą platformą internetinio verslo pradžiai - tiek atidaryti mums suprantamą elektroninę parduotuvę, tiek ir pasinaudoti jau sukurtais socialinio tinklo esminiais privalumais - neformalus bendravimas pritraukia nemažai potencialių klientų. Vadinasi, tiek ir naujokams, tiek ir tradicinių parduotuvių ar žūklės paslaugų įmonėms, kurios negali investuoti daug pinigų, bet nori padaryti savo verslą sėkmingu greitai - portalas zvejams.lt siūlo visai neblogą išeitį - gerą lankytojų srautą, informacinę ir pardavimų platformą, naujienlaiškius, vidinę ir išorinę reklamą ir svarbiausia konsultacijas. Nesinaudojant jau sukurta sistema, tokio lankytojų srauto sukūrimas reikalauja maždaug 2 metų intensyvaus darbo arba kelių dešimčių tūkstančių litų.

Tinklapyje integruotį įvairiausi įrankiai reklamoms rodyti. Galite rinktis patogią poziciją, formą (tekstus, video medžiagą, reklaminius blokelius, reklaminius pranešimus ar pan.). Pasirinkę tinkamą būdą, būsite garantuoti, kad jūsų transliuojamą informaciją pamatyts būtent tie, kuriems žinutė ir skirta. Portalas padeda ne tik pritraukti potencialius klientus, bet ir juos pažinti - tiek per forumą, apklausas, neformalias sueigas, tiek ir asmeninių konsultacijų metu, galite sužinoti daug naudingos informacijos. Vadinasi, galėsite paaiškinti apie produktus būtent taip, kaip tikisi jūsų potencialus klientas.

mintys1

Be portalo pranešimų, reklamos blokų, daugiafunkcinės elektroninės prekybos integruotos į socialinio tinklo rėmus, zvejams.lt sujungta su bendruomene socialiniame tinkle Facebook. Ši tikslinė, specializuota, turinti siaurą intereso ratą bendruomenė portale ir Facebook unikali, vienijanti daug žmonių, turinčių tą patį pomėgį ir panašių poreikių. O tiems, kas yra pradėję ar planuoja pradėti elektroninį verslą - labai svarbu rasti pirkėją savo produktui ar paslaugai šiandien ir rytoj. Prisijungę prie bendruomenės gaunate keleriopą naudą - pasidalintas žinutes, informaciją apie produktus matys labai daug žmonių (draugai, pažįstami, pažįstamų pažįstami). Be to, jas pasidalina ir pažįstami, o laiko jau įrodyta, kad veiksmingiausia reklama - "iš lūpų į lūpas". Labai svarbu pabrėžti, kad bendruomenė laisva - jūs bet kada galite prisijungti arba atsijungti nuo įmonės puslapio. Visa skelbiama informacija neįkyri, transliuojama tik tiems, kuriems tai iš tikro įdomu. Pasinaudodami socialiniu tinklu, jūs dar galite konsultuoti savo klientus, paaiškinti privalumus, diskutuoti.

Apibendrinant vertėtų paminėti šiuos tris pagrindinius portalo zvejams.lt privalumus - tai puiki vieta praleisti laisvalaikį bendruomenėje, patogus būdas pradėti internetinį verslą (beje, nebūtinai turima omenyje prekyba, galbūt Jūs patogiai sugebėsite išnaudoti mini puslapio ar kitų sukurtų įrankių privalumais) bei galimybė susirasti potencialių klientų.

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea