Orai Vilnius

Meistro "Stinta pūkis" 2012.01.20-21

IMG_0232Kaip beveik visi žvejai žino ši savaitė nelabai gausi buvo žvejams Klaipėdoje – stintų laimikiais.

Sekdami visą savaitę informacija apie stintų kibimą Klaipėdoje ir Liepojoje , kaip ir daugelis žvejų informaciją įvairiose žvejų forumuose , vis galvojome ar ryžtis penktadienį važiuoti gaudyti stintų.

Na nebutumem žvejai su draugais jei pradėtumem žvejoti vien tik iš išskaičiavimų. Susiskambinę su Šiaulių miesto kolegomis 15val pejudėjome link Klaipėdos . Važiuodami keliu skambindavome Šiaulių kolegoms ir vis klausinėdavome ar yra vietų mūsų pamėgtoje vietoje ar kimba. Sakydavo , kad po truputi kimba , bet vietų deja jau nebėra. Vistiek nenusiminę judėjome link Klaipėdos juk Smiltynė didelė ir tikraiprie kokios krantinės rasim laisvos vietelės. Štai ir Klaipėda ir 17.10 pajudam link Smiltynės su keltu. Persikėlę iš karto pasukome link senosios perkėlos kur draugai jau žvejavo. Tikrai žmonių būvo gal koks 30 , o krantinė toje vietoje tikrai trumpa ir vietos nematėme, bet draugai nebūtu draugais jei vienas kitam nepadėtu ir truputi susipaudę gavome ir męs vietų kur įmerkti meškerę.

Kibimas iškarto tik įleidus fosfarinių blizgučių sistemėlę su mažais karoso pjaustytais gabaliukais – porcijomis . Kibimai pašėlę ir nuo dugno ir paviršiūje , kur benuleistum sistemėlę visur kimba. Kas antras sistemėlės ištraukimas būdavo iš karto po dvi stintas, taipat dažnai ir po tris stintas , o retesniais atvejais ir po keturias stintas . Per pusvalandį jau visi turėjome virš vieno kilogramo agurkais kvepenčios žuvies.

Ta vakarą žvejavau iki 2 val nakties nes pasvėrus laimiki paaiškėjo , kad kiekis jau viršytas 9,8 kg kartu su kibiru , nutariau eiti pamiegoti nes žadėjome likti 2 parom . Prabudus ryte ir išaušus kibimo niekas nebesulaukė ir krantinė jau buvo pustuštė. Per visą šeštadienio dieną ir iki sutemų 19val nei vieno kibimo tik netyčia buvo ištraukta permatoma stinta. Tad galutinis rezultatas žūklės buvo 9 kg skanios ir labai kvapnios šios žuvelės. Visi likome patenkinti ir išvarginti malonaus nuovargio 21 val vakare jau buvome namučiuose .

Pagarbiai Jūsų žvejys - Meistras ...

IMG_0240

IMG_0232

IMG_0235

IMG_0241

IMG_0244

IMG_0254

IMG_0258

IMG_0267

IMG_0275

IMG_0276

IMG_0279

IMG_0289

IMG_0302

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea