Orai Vilnius

Diskusijos nuo Valtys, varikliai, echolotai ir GPS

sveiki , pats iekojau sau tinkamo aparatelio rinkausi beveik du metus , bet nepersistengdamas , galu gale susiradau ir ysigijau , Raimarine dragonfly 7, buvau isplaukes isbandyti nerealus daikciukas , visas dugnas kaip ant delno , ir naudotis labai lengva , na o ziema nezinau kaip bus nes jis gan didelis , ir daviklis labai ilgas per ekete toki sukamsyt ir istrauk sunkoka , nebent grastas 200mm.
Pradėta siaipzvejys.
Sveiki, Šamas420 yra ypatingo stabilumo, puslapyje nebuvo nuotraukos tai įkeliu dabar, matosi, kad tikrai yra stabili. Nuotrauka: http://www.valtys.lt/saugykla/galerija/dideles/5d.jpg Dabar šios valtys gaminamos su sustiprinta viršutine briauna, o suolai ne mediniai, o klijuotos vandeniui atsparios faneros. Šis atnaujintas modelis kaip ir minėjote yra čia: http://www.valtys.lt/lt/plastikines-valtys/samas-420 Taip pat nuo kovo 1d. pradėjome prekiauti šalia Vilniaus, Avižieniuose. Šia valtimi galima plaukti 4-5 - iese. Jei reikalinga mažesnė, lengvesnė valtelė norint dažniau transportuoti taip pat stabili ir ši http://www.valtys.lt/lt/plastikines-valtys/nika-310-dalinai-dvigubo-korpuso . Taip pat tokia yra ir pilnai dvigubo korpuso http://www.valtys.lt/lt/plastikines-valtys/nika-310-pilnai-dvigubo-korpuso. Neužilgo pradėsime gaminti ŠAMAS 420 pilnai dvigubo korpuso. Turite daugiau klausimų būtinai rašykite, skambinkite ar tiesiog atvykite pamatyti gyvai. :) Adomas. +370 693 55055
Pradėta zvejoklis.
Kiek yra tiesos, tokioms rekomendacijoms: Valtims kurių ilgis iki 3 metrų rekomenduojama statyti variklius ne viršijant 5 AG (arklio galių) Valtims kurių ilgis iki 3,5 metrų rekomenduojama statyti variklius ne viršijant 15 AG. Valtims kurių ilgis 4 metrai rekomenduojama statyti variklius 15 – 20 AG.
Pradėta zvejys.
Nera blogo oro - o tik netinkama apranga :D
Pradėta siaipzvejys.
Nėra prekeivių
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea