Orai Vilnius

Komercinė žvejyba Peliūnuose pas Bartžuvę

bartzuve.2

UAB Bartžuvė

 

Įmonė dirba įvairios paskirties tvenkiniuose užimančius 328,4 ha plotą, kurie tyvuliuoja apsupti Ilgės ir Aujėdo ežerų, Elektrėnų, Pastrėvio bei Gavieko tvenkinių. Tyru vandeniu bendrovės tvenkinius maitina Strėvos, Sprenglos ir Prakusos upeliai.

Veiklos - komercinė žvejyba, prekyba gyva žuvimi ir ežerų ir tvenkinių įžuvinimas.

Komercinė žvejyba

Žvejoti galima: 3ha  karpių tvenkinyje (50 Lt žmogui) bei 75 ha Gilužio ežere(15 Lt nuo kranto arba 25 Lt iš valties žmogui). Komercinės žvejybos tvenkinyje(jo plotas apie 3 ha) suleisti karpiai vidutiniškai sveria 1,5-2,5 kg. Tarp jų pora dešimčių karpių svoriu iki 12 kg. Kitos žuvies beveik nėra. Karpių komercinė žvejyba kainuoja  50 Lt žmogui(kartu atvykusiems vaikams iki 16 m. ir moterims mokėti nereikia).

Dėl komercinės žvejybos darbo valandomis kreiptis mob. tel. nr. 8-656-39777. Savaitgaliais ir ne darbo valandomis(24 val per parą) mob. tel. nr. 8-685-50943 arba klausti apsaugos darbuotojų vietoje.

bartzuve.4

Komercinė žvejyba galima tik  šviesiu paros metu. Plačiau apie komercinę žvejybą Bartžuvės tvenkiniuose rasite čia.

 

Ežerų ir tvenkinių įžuvinimas

 

UAB „Bartžuvė“ – pilnasisteminis žuvininkystės ūkis, kuris apima visą gyvos žuvies auginimo ciklą. Bendrovė turi karpių ir lydekų motininę bandą nuo kurių ir prasideda visas gamybos procesas. Bendrovėje yra inkubatorius, kurio vieno ciklo pajėgumai – 5 mln. lydekų arba 15 mln. karpių bei lydekų lervučių. Yra lervučių perlaikymo ir paauginimo cechas. Šiuo metu bendrovėje eksploatuojama apie 107 ha I – os eilės auginimo tvenkinių, apie 80 ha II – os, eilės auginimo tvenkinių ir apie 38 ha ganyklinių tvenkinių.
Jau parduoda įžuvinimui eršketus bei upėtakius. Iki š. m. balandžio vidurio į gyvos žuvies sandėlius bus perkelti: karpiai, karosai, lynai, plačiakakčiai, amūrai, lydekos.
Pervežimui, nedidelį žuvies kiekį pakuoja į maišus su vandeniu bei deguonimi. Didesnį kiekį gali atvežti specialiai tam pritaikytu transportu.
Tel. pasiteiravimui 8-656-39777.
UAB „Bartžuvė“ tradiciškai užsiima karpių, starkių, karosų, šamų ir lydekų naršinimu. Praėjusiais metais pasiekta puikių rezultatų auginant eršketus. Įgijus daugiau patirties dirbant su šia žuvimi tikimasi užsiimti ir eršketų naršinimu. Žuvų veisimas ir auginimas reikalauja daug žinių. Todėl moksliniai tyrimai yra neatskiriama mūsų bendrovės veiklos dalis. Prioritetinės mokslinės veiklos sritys – naujų žuvininkystės objektų, tokių kaip juodųjų amūrų ir  amerikietiškų irklanosių auginimo ir veisimo biotechnikos įsisavinimas. Ne mažiau svarbus yra nykstančių Lietuvoje žuvų rūšių, tokių kaip paprastųjų karosų ir vijūnų išteklių pagausinimas.
bartzuve
bartzuve.1
bartzuve.3

 

 


 

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea