Orai Vilnius

Surengtas reidas po Lazdijų rajono vandens telkinius

Lazdiju6Šių metų rugsėjo 22 dieną Lazdijų rajono agentūra, kartu su Alytaus departamento atsakingais darbuotojais surengė reidą Veisiejų ežere ir jo pakrantėse. Reido dalyviai plaukė Gyvosios gamtos inspekcijos turimu katerių. Tai padėjo stebėti ne tik kas vyksta ežere, bet ir iš arti apžiūrėti praktiškai visas miškingas ežero pakrantės. Taip pat perplaukti ir patikrinti Uosio bei Niedaus ežerai bei jų pakrantės.

Reido metu visi mėgėjiškos žūklės įrankiais žvejoję meškeriotojai taisyklių nepažeidė. Tačiau ežeruose rasta nemažai neženklintų ir bešeimininkių tinklų. Dauguma jų, matomai, užmerkti neseniai, todėl tušti. O tuose, kur spurdėjo vienas kitas ešerys ar lynas, jiems pasisekė – paleisti į gelmes. Surinkti brakonierių tinklai į ežerus daugiau nepaklius... Apie tą patį, matomai, pagalvojo ir mūsų reidą neramiai stebėję kai kurie pakrančių gyventojai ar poilsiautojai.

Eilė aplinkos apsaugos pažeidimų nustatyta miškingose ežerų pakrantėse: jei savavalių statybų nenustatyta, tai vagonėlių, kurių buvimas prieštarauja Saugomų teritorijų įstatymo 20 str. 3 d. 5 p. reikalavimui, jose nemažai. O ten kur nelegaliai įsikurta, ten ir šiukšlių, ir laužaviečių, ir įtartinai iškirstų medžių kelmai pastebėti.

Lazdijų rajono agentūra dėl nustatytų pažeidimų imsis priemonių jiems ištirti ir pašalinti.

Lazdijų rajono agentūros vedėjas Evaldas Brusokas

Lazdiju5
Lazdiju2
Lazdiju8
Lazdiju3

Lazdiju4

Lazdiju6

Lazdiju7

Lazdiju1

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea