Orai Vilnius
Reklaminis skydelis

Ungurių prisigaudęs brakonierius sulaikytas dešimtą kartą

br.ignalinaŠeštadienio vakarą Ignalinos rajono Dysnų ežere gamtosaugininkai sulaikė du brakonierius, jau spėjusius sugauti devynis ungurius.

Vienas iš sulaikytųjų - kaunietis D. A. - ungurių važiavo beveik porą šimtų kilometrų. Nuo 2006 metų už aplinkos apsaugos įstatymų pažeidimus jis baustas jau 10 kartų. Kitas sulaikytasis - Zarasų rajono gyventojas R. K.

Už sugautus ungurius jiems suskaičiuota atlyginti 911,7 lito žalą gamtai, o už patį brakonieriavimo faktą kiekvienam reikės sumokėti baudas nuo 200 iki 700 litų.

Gamtosaugininkų teigimu, vidutiniškai vienas iš dešimties šalyje užfiksuojamų nelegalios žvejybos atvejų yra pakartotinis to paties asmens nusižengimas. Kauno regiono inspektorių teigimu, yra ir tokių, kurie per keletą metų įkliūva po keliasdešimt kartų.

Pakartotinis sulaikymas nuo pirmojo skiriasi tuo, kad skaičiuojama bauda viršija vidurkį (450 litų). Jei brakonierius jau buvo sulaikytas pareigūnų, bet nuo jo pražangos praėjo daugiau nei vieni metai, naujas nusižengimas vėl traktuojamas kaip pirmasis.

Pareigūnų sulaikyti brakonieriai ungurius gaudė ežerinėmis gaudyklėmis.

ignalinietis.lt

Reklaminis skydelis
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea