Orai Vilnius

„Auksinį“ karpį ištraukę vyrai į kitą žvejybą važiuos su KIA

Kia_karpis_iteikimas_2

Lietuvos žvejybos istorijoje – neeilinis įvykis. Žvejai Saulius Šukelis ir Arūnas Časas kartu su laimikiu „ištraukė“ ir automobilį „KIA Cee‘d SW“. Komfortišką universalą vyrams garantavo „auksinis“ karpis, sugautas tradicinėse žvejų varžybose. Komanda „Inferno“ iš Vilniaus ir Kauno atstovų tapo pirmoji per ilgametę varžybų „Dynamite baits, Kur tu karpi?“ istoriją, sužvejojusi žuvį su „keturiais ratais“. Šiandien renginį remiančių bendrovių „KIA Auto”, „BTA Insurance Company“ SE filialo Lietuvoje vadovai ir žvejų klubo „Vienam gale kablys“ atstovai nugalėtojams įteikė „KIA Cee‘d SW“ raktelius.

 

„Per žvejo karjerą esu pagavęs ir netoli dvidešimties kilogramų karpį, bet automobilio ištraukti neteko. Pagrindinį laimikį jau spėjome apžiūrėti. Talpus ir ekonomiškas, aukšta ratų bazė, techninės charakteristikos atitinka praktiškai visus karpininkų poreikius. Į tokius ratus telpa ir palapinė, ir žvejybos įrankiai, ir šuo, o važiavimas smarkiai nekerta per kišenę. Kaip dalinsimės laimėtą KIA dar nenusprendėme, teks gerai pasukti galvą, juk gyvename skirtinguose miestuose“, - prisipažino kaunietis Saulius Šukelis.

Jo teigimu, prie sėkmės varžybose prisidėjo ir pasirinkta teisinga žvejybos strategija: „Nusprendėme orientuotis į stambesnių nuo 4 kilogramų svorio karpių žvejybą, kai kitos komandos daugiau gaudė smulkesnes žuvis. Laimikį viliojome specialiais granuliuotais pašarais „Renmar Baits“, kurie skirti didelių karpių žūklei, gaudėme dugninėmis meškerėmis. Karpis užkibo maždaug po trijų valandų nuo žvejybos pradžios, susiviliojęs „ant plauko“ užkabintu kukurūzu, išmirkytu to paties gamintojo kvapuose. O tai, kad būtent ši žuvis buvo paženklinta ir atnešė mums prizą, reikia dėkoti tik fortūnai“, - sakė patyręs žvejys, pridūręs, jog žuvis mėgėjiškai gaudo jau 42 metus, o paskutinius dešimt iš jų specializuojasi kaip karpininkas.

Šiųmetinėse „Dynamite baits, Kur tu karpi?“ varžybose į krantą ištraukta „auksinė“ žuvis sverė per 8 kg  (8370 g.). Išskirtinio karpio skonį galėjo pajusti visi, susirinkę į automobilio teikimo ceremoniją „KIA Auto“ salone.

„Jau daug metų remiame šį renginį ir garantuojame, jog remsime jį dar ne vienerius metus. „KIA” ženklu pažymėtas karpis įneša intrigos bei azarto, todėl pažadame, kad ir ateinančiais metais šis laimikis dovanos laimėtojams dar įspūdingesnius prizus”, - perduodamas laimėto automobilio raktelius naujiems savininkams, sakė „KIA Auto” direktorius Gintaras Kaukėnas.

„BTA Insurance Company“ SE filialo Lietuvoje direktoriaus pavaduotojas Vaidas Labanauskas pažymėjo, kad renginys „Dynamite baits, Kur tu karpi?“ kasmet sulaukia išskirtinio ne tik žūklės aistruolių, bet ir šiai pramogai prijaučiančių mėgėjų dėmesio. „Tai ne tik žvejyba, tai ir sportinės varžybos. Džiaugiamės, kad šiemet pasisekė ištraukti auksinį karpį. BTA aktyviai remia įvairius sporto renginius, o šis mūsų palaikomas renginys - neabejotinai puiki vasaros sporto pramoga“, - teigė V.Labanauskas.

„Kur tu karpi?“ varžybas sodyboje „Karpynė“ organizuoja žūklės klubas „Vienam gale kablys” jau tryliktus metus iš eilės. Pasak klubo valdybos pirmininko Svajūno Mikalausko, šis renginys jau tapo žūklės mėgėjų tradicija ir nei krizė, nei ekonomikos augimas nesutrukdė jam tobulėti ir augti. Tai šventė ne tik žvejams, bet ir žiūrovams.

Pirmas ir vienintelis iki šio įvykio auksinis karpis buvo ištrauktas 2000 metais, per pirmąsias renginio varžybas. Tuomet piniginis prizas siekė du tūkstančius litų. Šiemet, be draudimo bendrovės BTA, žūklės klubo „Vienam gale kablys“ ir „KIA Auto” įsteigto prizo automobilio – prizinis fondas siekė dešimt tūkstančių litų. Prizais buvo apdovanotos pirmos dešimt komandų.

Daugiau informacijos:

Marija Matuzevičienė, „BTA Insurance Company” SE filialo Lietuvoje ryšių su visuomene konsultantė, tel. 8 650 99090

Justė Čepreckytė, UAB KIA Auto Administratorė-asistentė, tel. +370 610 42949, el.paštas

DSC_0023

Kia_karpis_iteikimas

Kia_karpis_iteikimas_2Kia_karpis_iteikimas_3

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea