Orai Vilnius

Konkursas “Aktyviausias www.zvejams.lt narys 2012 metais“

Mintautas.laimikis

Portalas www.zvejams.lt pradeda naujus 2012 metus su nauju konkursu. Ta proga, siūlome prisėsti arčiau kompiuterio, kad lengviau būtų skaityti ir rašyti, išsitraukti pačias naujausias nuotraukas, video medžiagą, ir  pasiraitojus rankoves, pasidalinti sukaupta informacija, bei žiniomis su diskusijų www.zvejams.lt nariais.

Jei dar nežvejojote, bet planuojate, kur žvejosite, ką žvejosite, su kuo ir kaip, kada, ant ko, kokių įspūdžių patirsite, taip pat kviečiame dalyvauti konkurse “Aktyviausias www.zvejams.lt narys 2012 metais“.

2011 metais atsinaujinęs portalas zvejams.lt ir šiandien pritraukia daug žvejų. Kas dieną zvejams.lt aplanko daugiau nei 600 žmonių iš viso pasaulio. Čia nenuostabu sutikti Lietuvius iš Amerikos, Šri lankos, Norvegijos, Anglijos, Airijos, Rusijos ir taip toliau. Norime pakviesti ir lietuvaičius gyvenančius ir/ar dirbančius užsienio šalyse aktyviai dalyvauti naujame 2012 metų zvejams.lt konkurse.

Praėjusiais 2011 metais, taip pat vyko puikus konkursas "Aktyviausiais Klubo narys 2011 metais". Šio konkurso laimėtojus galite rasti čia. Atsižvelgiant į lankytojų išsakytas pastabas, mes šį 2012 metų konkursą darome platesni visomis prasmėmis. Tikimės, kad šiemet sudalyvaus ir daugiau žmonių ir bus įspūdingesni nominantų rezultatai. Praėjusio konkursonominantus galite rasti čia.

Tad grįžkime prie 2012 metų konkurso " Aktyviausias www.zvejams.lt narys 2012 metais

Žemiau pateiktos konkurso sąlygos:

 1. Konkurso pradžia 2012 m. vasario 21 d.

 2. Prie konkurso galima prisijungti ne vėliau, kaip 2012 m. rugsėjo 30 d.

 3. Dalyvauja tik www.zvejams.lt diskusijose prisiregistravę nariai. Registracija ne velesnė nei 2012 m. rugsėjo 30 dienos. Jei dar neprisiregistravai, registruotis reikia čia.

 4. Diskusijų narys turi būti  patalpinęs savo profilyje paveikslėlį ar nuotrauką.

 5. Tas pats asmuo, negali būti prisijungęs skirtingais vardais (klonais). Toks prisijungimas bus vertinamas, kaip pažeidimas. Už tokį pažeidimą, konkurso dalyvis bus šalinamas iš konkurso.

 6. Konkurso pabaiga 2012 m. gruodžio 31 d.

 7. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti ne vėliau, kaip 2013 m. sausio 31 d.

 8. Konkurse negali dalyvauti UAB „Žvejų tinklapis“ , UAB Via Leaurea darbuotojai ir jų šeimos nariai.


Konkurso nominacijos:

Nuotraukų nuominacijoje:

 • Už gražiausią sezono žūklės nuotrauką (bus vertinama atskirai pagal žūklės sezonus):

 • žiema;

 • pavasaris;

 • vasara;

 • ruduo.

 • Už gražiausią nuotrauką "Pagavai ir Paleisk"

 • Už gražiausią nuotrauką "Mes žvejai ... "

  Video nominacijoje:

 • Už gražiausią video reportažą iš savo žūklės.

 • Už linksmiausią video reportažą iš savo žūklės.

 • Už gražiausią video reportažą "Pagavai - Paleisk".

 • Už gražiausią video reportažą iš Pasaulio.

  Rašytojų nominacijoje:

 • Už gražiausią žūklės istoriją.

 • Už gražiausią foto reportažą iš žūklės.

 • Už geriausią straipsnį apie įrankius, masalus, aprangą, žūklės priemones, techniką ir/ar panašiai.

 • Už geriausią Blogą portale www.zvejams.lt

  Diskusijų nominacijoje:

 • Aktyviausias 2012 metų diskusijų Naujokas.

 • Linksmiausias 2012 metų diskusijų Dalyvis.

 • Aktyviausias 2012 metų diskusijų Dalyvis.

 • Diskusijų siela.

 • Diskusijų ekspertas, suteikiantis vertingus ir naudingus patarimus žvejams.


Vertinimo kriterijai:

 1. Nuotraukų nominacijoje dalyvauja tik tos nuotraukos, kuriose aiškiai matosi laimikio dydis. Laimikis turi būti sugautas Lietuvoje ir 2012 metais. Prie konkursinių nuotraukų, turi būti parašyta, kad tai skirta "Konkursui", o taip pat pilnas aprašymas. Kada ir kur, ant ko sugautas laimikis. Jei nuotraukose nėra užfiksuota sugavimo data, turi būti iš degtukų, pagaliukų ar ... sudėliotas ženkliukas " Z ", kad tikrai galėtumėme tą nuotrauką priskirti prie 2012 metų konkurso. Nuotraukose, kur paleidžiama žuvis, taip pat būtinas aprašymas. Jei iš vienos nuotraukos būtų sunku spręsti ar tikrai sugauta žuvis yra paleidžiama, geriau, kad patalpintumėte kelias. Nuotraukos, kuriose laimikiai bus užfiksuoti, ne tinkamo dydžio ir/arba akivaizdžiai viršijant sugavimo limitus, nebus vertinamos, bei bus šalinamos iš nuotraukų galerijos. Tas pats bus ir su nuotraukomis, jei laimikiai bus sugauti draudžiamu laikotarpiu.

  Nuotraukos bus vertinamos pagal sezonus. Nuotraukas galite siųsti visus 2012 metus, nesvarbu kurį mėnesį buvote sugavę. Nominacijoje "Mes žvejai ... " nuotraukose turi būti užfiksuota žvejų draugija, kompanija, šventė, susitikimas ir t.t. kas parodytu, kaip mes mokame leisti laisvalaikį ir kiek mūsų daug draugų.

 2. Video nominacijoje dalyvauja tik filmukai, nufilmuoti 2012 metais. Šioje konkurso nominacijoje dalyvauja ir filmukai filmuoti užsienio žūklėje. Filmuke turėtu būti užfiksuotas ir jos autorius. Prie kiekvieno filmuko, kuris dalyvauja konkurse turi būti aprašymas. Kur, kada ir kaip žvejota. Filmukai, kuriose užfiksuoti faktai, akivaizdžiai prieštaraus Mėgėjiškos žūklės taisyklėms, bus trinami iš video galerijos. Nominacijoje video reportažas iš Pasaulio. Dalyvauja filmukai atsiųsti mūsų lietuvaičių gyvenančių ir žvejojančių užsienyje.

 3. Rašytojų nominacijoje dalyvauja portalo www.zvejams.lt lankytojų atsiųsta medžiaga, kuri bus patalpinta portale zvejams.lt . Galimus pavyzdžius galite rasti čia.

 4. Diskusijų nominacijoje dalyvauja tik prisiregistravę diskusijose dalyviai.


Visų nominacijų nugalėtojų laukia vertingi
www.zvejams.lt rėmėjų prizai. Daugiau apie konkursą rasite disku
sijoje "2012 metų konkursas" .

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea