Orai Vilnius
Reklaminis skydelis

Druskininkų savivaldybėje vykdomi įžuvinimo darbai

Druskonis

Siekiant padidinti Druskininkų savivaldybei priklausančiuose valstybiniuose vandens telkiniuose žuvų kiekį, Žuvininkystės tarnybos prie LR žemės ūkio ministerijos Žuvivaisos skyriaus Simno poskyrio specialistai kartu su Druskininkų agentūros vedėju S.Kvaraciejumi bei vyr. specialiste I. Jurgioniene 2012 m. rugsėjo 5 d., vykdydami žuvų įveisimo programą, žuvino Druskininkų miesto centre esantį Druskonio ežerą. Iš viso į ežerą buvo suleista 2000 vnt. paprastųjų karosų jauniklių, svėrusių viso 30 kg.

Tai jau ne pirmas įžuvinimas Druskininkų savivaldybei priklausančiuose valstybiniuose vandens telkiniuose. 2012 m. gegužės mėnesį į Avirio ežerą buvo suleista 50 tūkst. vnt. paaugintų lydekų jauniklių, į Ratnyčios upę 5 tūkst. vnt. paaugintų margųjų upėtakių jauniklių.

Visi puikiai žinome, kad žuvų kiekį tiesiogiai įtakoja ir didelę žalą gamtai daro brakonierių veiksmais padaryti žvejybos taisyklių pažeidimai, naudojant elektrą, tinklus, taip pat vykdant atitinkamų žuvų žvejybą draudžiamu metu ar draudžiamose vietose.

Tikimės, kad šie jaunikliai neužkibs ant kabliuko, o užkibusius žvejai paleis. Taigi linkime visiems būti bendruomeniškiems ir reaguoti į pažeidimus bei apie tai informuoti aplinkos apsaugos pareigūnus ar policiją.

Druskininkų agentūros vyriausioji specialistė-vyresnioji valstybinė aplinkos apsaugos inspektorė Irena Jurgionienė

Reklaminis skydelis
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea