Orai Vilnius

Spiningo žiedelių valymas

spiningas1
Anksčiau ar vėliau spiningo žiedeliai pasidengia nesimpatiškomis organinėmis ir neorganinėmis apnašomis. Apnašų atsiradimo priežastis aiški - prie valo prilipę įvairūs mikroelementai, purvai, kurie ir prilimpa prie jūsų spiningų žiedų. Būna, kad žiedeliai nesunkiai aplimpa apnašomis net per vieną žvejybą, o būna, kad tik po 10 - ies. Viskas priklauso nuo vandens užterštumo lygio. Vasarą ši problema opesnė, rudenį ne taip. Kaip spręsti problemą?
Pirmiausia, kas šauna į galvą, - nuvalyti žiedelius vata, suvilgyta benzinu ar kokiu tirpikliu, ar žmonos kvepalais arba net (o siaube!) spiritu arba degtine. Iš karto paaiškėja, kad nė vienas iš šių skysčių efekto neduoda. Tada ir pradedate suprasti, kad ši smulkmena yra problema. Kai kas puola į paniką ir kaltina pardavėjus, kad vietoje firminio spiningo su tikrais SIC žiedeliais įkišo šlamštą. Kitas pradeda ieškoti labiau patyrusių, tikėdamasis, kad jau rado sprendimą. Trečias spjauna į estetiką ir žvejoja toliau, o kai kas ir anksčiau nekreipė dėmesio į tas apnašas.
Šiai problemai išspręsti siūlau savo metodą. Galbūt kažkas elgiasi taip pat, bet dar niekur nemačiau apie tai parašyta. Išeitis - metalinė kempinėlė puodams ir keptuvėms šveisti. Tokią turi bet kuri šeimininkė ir yra bet kuriame prekybos centre ūkinių prekių skyriuje. Bet norėčiau pridurti - stenkitės atsargiau valyti, nebūtina persistengti trinant, atsargiai valykite žiedelių dangą.
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea