Orai Vilnius

Atšilus orams suaktyvėjo brakonieriavimas

brk.alytus
Ankstų gegužės 22 d. rytą, Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento Druskininkų agentūros aplinkosaugininkai ir neetatiniai inspektoriai, vykdant gyvosios gamtos reidą prie Juodojo Bilso,  Baltojo  Bilso ežerų ir Ančios bei Seiros upių sulaikė neteisėtai žvejojusius su draudžiamais tinkliniais įrankiais bei žuvimi Druskininkų savivaldybės gyventojus M.A., M.R. Minėtų piliečių tinkluose buvo rasta: 14 kuojų, 1 ungurys, 1 lydeka, 4 lynai, 9 karosai ir 65 karšiai. Taip pat buvo sulaikytas tos pačios savivaldybės pilietis Š.R., kuris neteisėtai turėjo sugavęs        3 lynus, 1 ešerį, 15 karšių, 12 plakių, 6 raudes ir 1 kuoją.
Kai kurie iš paminėtųjų piliečių sulaikyti jau ne pirmą kartą, visiems  surašyti administracinės teisės pažeidimų protokolai. Pagal ATPK 87 str. 3 dalį, mėgėjiškos žūklės taisyklių pažeidimas, padarytas panaudojant draudžiamus žvejybos įrankius užtraukia baudą nuo 200 litų iki 700 litų su pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu. Taip pat už padarytą žalą gamtai bus pateiktas ieškinys.
Galbūt šis sulaikymas paminėtiesiems piliečiams bus paskutinis ir mūsų inspektoriams neteks daugiau jų bausti. Nors agentūros vedėjas S.Kvaraciejus su pažeidėjais neatsisveikino, bet jiems pasakė „iki pasimatymo“.
Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento  Druskininkų agentūros vyriausioji specialistė – vyresnioji valstybinė aplinkos apsaugos inspektorė Jrena Jurgionienė

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea