Orai Vilnius

Lazda turi du galus...

brakonieriai32Prieš keletą dienų rašėme, kaip brakonieriai aplinkosaugininkams paspendė spąstus „ežius“. Vakar, lapkričio 10 d., pareigūnai sulaikė Dūkšto sen. gyventoją pil.V.S. , kaip įtariama, spąstų spendėją – kartu su draugu visaginiečiu R.N. Dysnų ež., Ignalinos r., žvejojusį draudžiamais įrankiais - 5 statomais tinklais (ilgis apie pusę kilometro). Prasikirtę pakrantėje praplaukimo taką, nes ežero pakraštys jau buvo padengtas ledu, išplaukė traukti tinklų, krante palikę sargauti šunį. Pareigūnai laukdami pasaloje buvo tokie atsargūs, kad šuo apie juos nė neįtarė. Taigi „žvejai“ krante buvo sulaikyti su visais įkalčiais. Jiems surašyti ATP protokolai, paimta valtis, paskaičiuota padaryta žala gamtai (5 lydekos, 2 sterkai, 37 karšiai, 7 kuojos, 5 ešeriai) – 2256.96 Lt, gresia baudos iki 700 Lt.

Tą pačią dieną Utenos r. Aiseto ežere buvo sulaikyti Saldutiškio mstl. gyventojai A.J. ir Z.M., žvejoję neteisėtai 4 tinklais. Buvo sugavę 3 lydekas ir 2 kuojas – padaryta žala gamtai 312 Lt, ją teks atlyginti, bei gresia baudos iki 700 Lt.

Šalia Linkmenų Žiezdro ež. (Ignalinos r.) sulaikyti pil. P.B. ir E.O., žvejoję seliavas draudžiamu jas gaudyti laiku. Padaryta žala gamtai – 238,10 Lt.

brakonieriai32.1

 

brakonieriai32.2

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea