Orai Vilnius

Šventinį savaitgalį brakonieriams atsipalaiduoti nepavyko

brakonieriai6Praėjusį ilgąjį šventinį savaitgalį Vilniaus regiono gyvosios gamtos apsaugos inspektoriams darbo netrūko. 2011 m. rugpjūčio 14 d. vakare neapsikentę Elektrėnų savivaldybės gyventojai aplinkosaugininkams pranešė apie brakonieriavimą Kudriuko ežere. Nuvykę į įvykio vietą pareigūnai sulaikė tinklus baigiančius statyti piliečius M. P. ir R. B. Jiems surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai.
2011 m. rugpjūčio 15 d. vakare grupelė Pilypiškių kaimo (Elektrėnų sav.) gyventojų ir jų svečių šalia gyvenvietės esančiame vandens telkinyje pastatė statomą tinklą. Šia proga viešoje vietoje, ant kranto, nevengdami vartoti alkoholį, neteisėtos žvejybos dalyviai garsiai aptarinėjo būsimo laimikio dalybas. Deja, planai taip ir liko planais. Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, sekę šį įvykį, nelaukė, kol bus padaryta žala gamtai - pastatytas tinklas buvo ištrauktas, pažeidėjai, pasitelkiant policijos pareigūnų pagalbą, sulaikyti.

Jiems taip pat buvo surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai, o „aktyviausiam šventės dalyviui“ teko išvykti kartu su policijos pareigūnais. Už tinklų statymą ir žvejybą draudžiamais įrankiais LR Administracinių teisės pažeidimų kodeksas numato baudas nuo 200 Lt iki 700 Lt. Pažeidėjams taip pat teks atsisveikinti su tinklais ir žvejybos metu naudotomis valtimis.

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea