Orai Vilnius
Reklaminis skydelis

Ankstų rytą sulaikytas slapčia nuo žmonos mėginęs tinklais pažvejoti vyras

brakonieriai4Per pora dienų GGAI pareigūnai sulaikė net 8 aplinkos apsaugos įstatymų pažeidimus padarius asmenis.

Šiandien 5.30 valandą ryte Utenos r. esančiame Alaušo ežere GGAI pareigūnai pastebėjo ir sulaikė pilietį V.K., neteisėtai žvejojusį draudžiamu mėgėjiškos žūklės įrankiu - statomu tinklu.
Žuvų pilietis sugauti nesuspėjo, jam surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, paimtas tinklaitis ir gresia bauda nuo 200 iki 700 Lt, o ir nuo žmonos, sužinojusios apie vyro „nuotykius“, gavo pylos kaip reikiant. Pasirodo, tinklaičius jis statė slapta nuo žmonos, jau 2011-07-19 vakare sumaniusio eiti į žvejybą vyro planams pastatyti tinklus griežtai pasipriešino jo sutuoktinė, tačiau pilietis nenurimo ir 2011-07-20 ankstų rytą, kol žmona ramiai miegojo, tikėjosi pastatyti tinklaičius paslapčia nuo jos ir grįžęs patylomis atsigulti lyg niekur nieko. Deja, nepavyko - buvo sulaikytas aplinkosaugininkų.

2011 m. liepos 18 d. Tauragno ež., Utenos r., Aukštaitijos NP teritorijoje, sulaikytas pilietis, nepaisęs Aplinkosaugos sąlygų plaukioti vandens telkiniuose plaukiojimo priemonėmis ir neteisėtai pramogavęs su vandens motociklu saugomoje teritorijoje esančiame vandens telkinyje. Jam surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas ir administracinis nurodymas, pasiūlant geranoriškai sumokėti 200 Lt baudą.

Tą pačią liepos 18 d. vakare Išnarų ežere Molėtų rajone GGAI sulaikė porą – vyrą ir moterį, žvejojusius statomais tinklaičiais. Žuvų sugauti jie nespėjo, nes pareigūnai tam užkirto kelią, užklupdami brakonierius pažeidimo darymo vietoje ir juos sulaikydami pačiame ežere. Paimti tinklai, abiems surašyti ATP protokolai, kiekvienam gresia baudos nuo 200 Lt iki 700 Lt.

Netrukus tame pačiame Išnarų ežre į žvejybą išsiruošė dar keturi asmenys – su 2 valtimis ir 4 tinklais ketino pasigauti žuvies, kiekvienas iš jų buvo pasiskirstęs užduotis – vieni irklavo, kiti tinklus traukė ir pan. Deja, užkirsti kelią žalos atsiradimui nespėta – tinkluose jau buvo sugauta žuvies. Ketveriukė sulaikyta krante su visais įkalčiais.
Paaiškėjo, kad vienas iš keturių žvejų I.T. (vietinis Molėtų rajono gyventojas) gerai žinomas aplinkosaugininkams – jaunas dar dvidešimties metų neturintis jaunuolis, jau buvo sulaikytas šiemet žvejojantis su žeberklu, 5 bučiais ir 1 venteriu, tuomet jis turėjo sugavęs 3 ungurius - iki šiol nei baudos sumokėjęs, nei žalos atlyginęs nėra. Be to, jis 2008 m. baustas už neteisėtą žvejybą (žeberklu), o 2009 m. taip pat baustas už žvejybos taisyklių nesilaikymą. Nepasimoko.

GGAI pateikta informacija, tel. E.Vilutis 8 612 76 829

Reklaminis skydelis
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea