Orai Vilnius

Vietiniai gyventojai pridavė brakonierius

2013 m. birželio 24 d. Svaronių k. Ukmergės raj. gyventojas   nusprendė pažvejoti vidury Seveikių miško esančiame tvenkinyje. Atėjęs prie vandens telkinio pamatė iš peties besidarbuojančius brakonierius, kurie tvenkinį užtvėrė statomu tinklu ir įbridę į vandenį traukė laimikius. Pažeidėjai išgirdę vietinio gyventojo priekaištus dėl neteisėtos žvejybos puolė grasinti ne tik žodžiais, bet ir metaliniu laužtuvu.

lynu.frontas

          Nepabūgęs grasinimų ukmergiškis apie mėgėjiškos žūklės pažeidimą pranešė policijos ir aplinkosaugos pareigūnams. Brakonieriai nedelsiant pasišalino iš pažeidimo padarymo vietos, tačiau užfiksuoti automobilio duomenys bei kita informacija padėjo nustatyti pažeidėjų tapatybes.

          Prie tvenkinio atvykę Ukmergės rajono agentūros pareigūnai ir policijos ekipažas ir apžiūrėję pažeidimo padarymo vietą, rado paslėptą tinklą su jame įkliuvusiais penkiais lynais.

          Pareigūnams esant prie to paties Seveikių miške esančio tvenkinio atvyko dar vienas brakonierių „ekipažas“. Nieko nelaukę brakonieriai įbrido į vandenį ir pastatė tinklą žuvims gaudyti.  Nors Vilniaus RAAD Ukmergės rajono agentūros pareigūnas filmavo pažeidėjų veiksmus jie vis tiek tęsė savo veiklą. Tik pareigūnui prisistačius, brakonieriai nenoriai išlipo iš vandens taip ir  nepagavę nei vienos žuvies.

          Visiems penkiems pažeidėjams per gražią Joninių šventę surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai. Bus skirtos administracinės baudos iki 1 000 lt bei teks atlyginti 1 086  lt dydžio žalą gamtai. Pažeidimo padarymo įrankiai konfiskuoti.

viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea