Orai Vilnius
Reklaminis skydelis

Konfiskuotos jau 7 valtys

Vakar aplinkosaugininkai Utenos regione iš brakonierių atėmė jau antrą valtį per šį pavasarinį lydekų neršto laikotarpį. Pažeidėjai buvo sulaikyti po 11 valandų pasalos, kurią Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai surengė Sartų ežero sąsiauryje tarp Gipėnų ir Dumblynės kaimų. Šioje vietoje yra sala, o joje esančioje sodyboje apsistojantys žmonės ne kartą buvo įkliuvę už žvejybą draudžiamais įrankiais.

vvalto

Aplinkosaugininkai vakar stebėjo iš šios sodybos valtimi išplaukusius du vyriškius, kurie pastatė tinklus. Juos sulaikius paaiškėjo, kad tai pareigūnams gerai žinomi uteniškiai. Už žvejybą draudžiamais mėgėjiškos žūklės įrankiais brakonieriams bus skirtos nuo 400 iki 1000 Lt administracinės baudos. Taip pat už neteisėtai sugautą lydeką jie turės atlyginti 543 Lt žalą gamtai. Iš pažeidėjų bus konfiskuoti ne tik tinklai, bet ir valtis.

Nors žiema ką tik baigėsi, bet, pasak Aplinkos ministerijos Aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės politikos skyriaus vedėjo Vytauto Eidikonio, ir per šį trumpą pavasarinės žvejybos laiką šalies aplinkosaugininkai iš pažeidėjų jau konfiskavo 7 valtis. Su jomis teks atsisveikinti visiems brakonieriams, kurie bus sulaikyti.

Aplinkos ministerijos informacija, tel. 8~706 63660

2013-04-24

Reklaminis skydelis
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea