Orai Vilnius

Žuvienės neteko paragauti

brakonieriai73
Rokiškio rajono Obelių seniūnijos, Trebūtinio ežere ties Švilpiškio kaimu Rokiškio miesto gyventojai (sutuoktiniai) buvo pastatę keturis  statomus tinklaičius.
Vakare, patikrinę savo nelegaliai laikytą bei ežere naudotą įrangą ir suradę keletą žuvelių, sutuoktiniai, iš džiaugsmo net praradę baimės jausmą, nešėsi žuveles namo. Tačiau taip jau būna, kad su laime kartu sėlina ir bėdos, nes juos, betikrinančius laimikį tinkluose, jau filmavo Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai ir Medžiotojų ir žvejų Kupiškio skyriaus medžiotojų kolektyvo medžiotojai. Įdomu tai, kad vyras irklavo valtį, o žmona (matomai daugiau turinti tokios praktikos) traukė iš vandens ir vėl atgal statė tinklus.
Du tinklus brakonieriai paliko ežere sekančiai dienai, o kitus du su žuvimi nešėsi link savo automobilio, kur ir susitiko pareigūnus. „Žinojom, kad ateis galas tokiai žvejybai, juk turėjom kažkada pakliūti.“ - postringavo sutuoktiniai. Labiausiai pergyveno, kad jų irklinę valtį pareigūnai privalėjo konfiskuoti, matomai dar turėjo neaiškių kėslų ateičiai.
Už neteisėtą penkiolikos kuojų ir vieno ešerio sužvejojimą jiems pasiūlyta atlyginti gamtai padarytą žalą, taip pat abiems paskirtos administracinės baudos po 300 Lt.
Iš jų paimti bei konfiskuoti keturi statomi tinklaičiai, medinė, irklinė valtis.
Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamentas
viso 0 nariai dabar klube
Prisijunkite su facebook
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Svetainių kūrimas Via leaurea